Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány év van a gyerekek között,...

Hány év van a gyerekek között, milyen a kapcsolatuk egymással? Nem okoz gondot az esetleges több év különbség?

Figyelt kérdés
Szeretnék harmadik gyereket hat és négy évesen mellé, de még nem alkalmas az idő, viszont félek ha nagy lesz a korkülönbség nem lesznek jó testvérek nem jönnek ki egymással. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?
2017. okt. 28. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Mi 5-en vagyunk, én vagyok a legnagyobb, 26 éves. A legkisebb öcsém a legfiatalabb, ő 12. Nyilván nem egy olyan igazi baráti viszony a miénk, nem olyan tesó, akivel együtt nőttünk fel. Én 6 éve házas vagyok, ő most ment ötödikbe. :) De ettől még tök jó a kapcsolatunk, ahogy a köztünk lévő 3 tesónkkal is. :) Ne aggódj ezen. :)
2017. okt. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk a legidősebb és a középső között 8 év van, a legidősebb és a legfiatalabb között pedig 12. Ráadásul a nagy fiú, a két kisebbik lány. Semmi gond nem volt velük, jó testvérek, szeretik egymást. Most hogy a nagyfiú már felnőtt és kb. hetente egyszer van itthon, még jobban örülnek neki. Ő meg pátyolgatja a húgait, ha kell (és éppen olyanja van).
2017. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Én vagyok a legkisebb 27 a legidősebb bátyám 39. Az elöttem született tesóm és én köztem 7 év van,a többiek között 2.mostanra már (így felnőttként) "összenottunk" de mindig is joba voltunk mind az öten és a mai napig jó testvérek vagyunk!nevelés kérdése mennyire lesznek jók.láttam olyat is(nem is egyet) ahol 2 év van köztük és nem beszélnek és gyerekként sem voltak joban!
2017. okt. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Mi hatan vqgyunk legidosebb batyam 29 legkisebb ocsem pedig 13. Batyam hazas. Gyereke van. Joba voltunk es vagyunk mindannyian
2017. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

1. 11 eves lesz novemberben

2. 1 lesz decemberben

3. 15 hetes terhes vagyok


Imadjak egymast

2017. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
7 ev van koztuk. Imadjak egymast, nem vetelytarskent tekintenek egymasra. Kis korkulonbsegnel sok esetben igen, sok teso oli egymast a jatekert, szulo figyelmeert. Sok evnel ilyen nem lesz!
2017. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 év van, nem így terveztük, így alakult. Ahogy az előttem lévők elmondták nagyban nevelés kérdése ebben én is hiszek, nálunk is szeretik egymást, ahogy utolsó írta, nincs tényleg riavalizálás. Ugyanazt tudom írni, mint az első (azt hiszem) nincs köztük az az igazi baráti kapcsolat, én sem tudom jobban megfogalmazni, nem együtt nőttek fel. Amikor a nagy másodikos volt, akkor született a kicsi, más társaság, más érdeklődés, más élethelyzet.
2017. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!