Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes tesztet mikor...

Lehetek terhes tesztet mikor csinalhatok?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk,nem ovuláltam,e honap 18.an kellet volna megjönni 24.én voltunk úgy együtt azóta nem jött meg. Lehetek terhes?

2017. okt. 29. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Édes Istenem.. Ha nem volt ovulációd akkor vajon lehetsz..? Amúgy honnan tudod hogy nem volt? Ha 18án kellett volna megjönnie és még nem jött meg akkor csinálj egy TESZTET és kiderül!
2017. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem értem a kérdést. Ha 18-ra nem vártad és már az előtt is próbálkoztatok, ha terhes lennél már kimutatná a teszt. De ha 18 előtt nem csináltátok csak most 24-én, de még mindig nem jött meg, a helyedben a ciklusomat próbálnám rendbehozni előbb. Pláne ha ovulációd nincs bár érdekelne ezt honnan tudod.
2017. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem az is erdekelne hogy ovulacio nelkul hogyan szandekozol teherbe esni?
2017. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem volt ovuláció? Ez érdekelne nagyon. Tehát 18-ra vártad, utána voltatok együtt, de azóta sem jött meg. Lehetsz de a 24.i kb. mostanság ágyazódna be.
2017. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!