Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szegeden keresek lelkiismerete...

Szegeden keresek lelkiismeretes, türelmes szülész-nőgyógyászt. Tudtok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés

Friss tapasztalatokra lenne szükségem, mert amiket találtam, azok elég régiek. Aikről jókat olvastam, az Szabó Kornél. Róla van valakinek infója?


Vagy esetleg másik orvos, aki tényleg jó és pozitív tapasztalatai vannak vele kapcsolatban?


Előre is köszi.



2016. okt. 5. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Pásztor Norberthez járok. Még csak kismama vagyok. Idáig pozitív a tapasztalatom, kedves, türelmes ember.

Bár az időpontokban kicsit csúszik.. Sztem sokan járnak hozzá.

Az általad emlitettet nem ismerem.

2016. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Szabó Kornélnál egyszer voltam, túl sok betege van szerintem, nincs ideje egy-egy emberre , a Nagy Lászlót tudom ajánlani, a Vasasban, nagyon lelkiismeretes. Vagy ha magánt szeretnél akkor a Pásztor Norbert vagy Sikovanyec János, mindketten profik ;)
2016. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Pásztor Norberthez járok, csak ajánlani tudom. Bár nekünk 3 éve nem jön a baba, de ez nem az ő hibája. Nagyon segítőkész, roppant kedves és türelmes.
2016. okt. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a kettes írta, Nagy László is ok, ma voltam nála, mert a magán doki mellett mindig csinálnak uh-n ha a védőnőhöz megyek a Vasas Szt Péterbe.

1-es voltam.

2016. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Szabó Kornél jó, de ő már Hódmezővásárhelyen szüleszt.
2016. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most találkoztam Szabó Kornél dokival, ő is szimpi. A legkommunikativabb mind közül.

Csak azt nem értem ha Szegeden dolgozik, h vállal szülést Hmvhelyen?

2016. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első voltam
2016. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekelne, mert úgy tudtam eddig, hogy Szegeden dolgozik.
2016. okt. 11. 08:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolók, remélem még olvassátok. Érdeklődni szeretnék, hogy Szabó Kornél és Nagy László mikor rendel? Köszi
2017. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!