Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alábbi görbe? Most már 2-3...

Alábbi görbe? Most már 2-3 ciklus óta nem esik le az emelkedés előtt a hő peteéréskor.

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek az ovu is megvolt így? Eddig mindig esett valamennyit az alaphőhöz képest, most nem. Még annyi, hogyha volt is ovu, az tuti 27-én, mert 26-án délután voltam nőgyógyásznál és ő 22 mm-es érett tüszőt látott, de még nem repedt meg. A hő alapján miből tudom, hogy meg is repedt, nem csak szimplán összeesett? Minden véleményre kíváncsi vagyok a görbével kapcsolatban. (pajzsmirigy alulműködés, pco, enyhe IR, mind kezelve és normális értékre beállítva)



2017. okt. 31. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27-én volt ovud. Kicsit alacsony a hőd, de ez a pm alulműködés miatt lehet. Ha fent marad a hőd tuti volt ovud. Majd küldj folytatást is kiváncsi vagyok. Szoritok!
2017. okt. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! De akkor az nem gáz, hogy nem volt peteéréskor esés, majd úgy emelkedés? Reménykedem, igaz minden hónapban...sajnos a csalódás már szörnyű így 1.5 év sikertelenség után.
2017. okt. 31. 08:46
 3/12 A kérdező kommentje:
A görbén az együttléteket néha elfelejtettem bejelölni, utólag meg nem tudtam pontosan, így azokat nem mindig jelöltem. Ez a hónap elég káosz volt, betegségek stb, csodálkoznék, ha pont most jönne össze. Mindenképpen megírom a folytatást :) Ugyanígy sokkal több gyógyszert szedek, de azokat sem jelöltem.
2017. okt. 31. 08:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű a leesés. Az emelkedés a lényeg :-)

Drukkolok!

2017. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gondolkodom, de 27-én tuti nem voltunk együtt :( Remélem az előző 2 napból jöhet össze baba. Köszi a szurkolást!
2017. okt. 31. 11:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Az ovuláció leggyakrabban a hajnali, kora reggeli órákban van, DE nem mindig. Ha akkor van, akkor megjelenik a hőesés a görbén. Ha nem pont akkor van, megvolt már éjszaka, vagy csak később lesz a nap folyamán, akkor már nem látszódik ez hőesés formájában.
2017. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Eddig így néz ki:

[link]


Szerintetek?

2017. nov. 3. 08:58
 8/12 anonim ***** válasza:
A hő bíztató. A többi meg majd kiderül :-)
2017. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jövő szerda-csütörtökön tesztelek...így van, kiderül. :) Progeszteronpótlást kapok, mert nagyon gyatra volt a ciklus második felében a hőm. Ha nem lesz most baba, a köv. hónapban lesz 3. és 21. napi hormonnézés progi nélkül, és 3 pontos cukor-inzulin terhelés.
2017. nov. 3. 13:15
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]


Sajnos fájdogál a hasam...szerintem kuka lesz ez a hónap. Szerdán ellövök egy tesztet, de addig lehet meg is jön. :(

2017. nov. 6. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!