Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki a ciklus...

Van itt olyan aki a ciklus beállítása miatt kapott Norcolutot meg Clostit?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiam és sajnos még mindig nem állt be a vérzésem, nincs sose domináns tüszőm, 3 hónapja nem szoptatom már. Kb 2 havonta jön meg, de akkor elhúzódik 2 hétig is. Nőgyógyász felírt Norcolutot, Clostit, majd vissza kell menni 12. napon UH-ra. Clostit napi 1-et kell szednem, de úgy olvasom sokan napi 2-őt szedtek. Nagyon zavaró, hogy 2 hétig is megvan néha, remélem segít a gyógyszer beállítani, viszont babát még egyenlőre nem szeretnénk.

2017. okt. 31. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Hűűű, ciklus beállításra Clostyval stimulálnak? Hát. Szoptatás után legalább fél évet kell hagyni a szervezetnek, hogy visszaálljanak a hormonok. De akkor is próbálj szerintem előbb természetes teákat, esetleg barátcserje kapszulát szedni (első hónapban napi 2-t, utána 1-et, nekem a Netamin.hu-ról rendelt bevált). Nekem bevált. 3 hónap folyamatos szedés után fejti ki a hatását, és mégsem hormonokkal tömnek... Úgy, hogy nem szeretnétek babát, furcsállom nagyon a Clostyit...
2017. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szoptatas utan tobb ido, meg visszaall a ciklus, van, akinek egyaltalan meg sem jon meg egy ideig, es az is normalis.


Engem meg a gyerekem elott kezeltek Norcolut+Closty komboval, hat nem segitett smit, sot, a Norcoluttol a mehnyalkahartyam meg vekonyabb lett, mint volt. Ha hormonalis gond all a hatterben, akkor dieta+hormontorna az, ami celravezeto, nalam ez segitett.

2017. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Miért pontoztatok le? Valami butaságot írtam? :(
2017. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak itt olyan emberek, akik - ki tudja, miért - lepontozzák az embert. Nekem is volt olyan, h pl a “hányadik héten szülted az első babádat?” kérdésre adott válaszomat 23%-ra értékelték. De abban a válaszban, h mikor szültem az első gyerekemet, mi nem lehet hasznos??? Ne foglalkozz vele, szerintem 13 éveseknek ez a vicces, hogy lepontoznak, majd ezen röhögnek, vagy nem tudom.


Amúgy, amit írtál, szerintem is helytálló, a closty arra való, h meghozza a peteérést, ha vki gyereket szeretne, nem pedig ciklusbeállításra.

2017. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!