Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt okozhatja a Timeszter...

Ezt okozhatja a Timeszter vitamin ilyen rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
Még tervezési fázisban vagyunk, elkezdtem szedni a Trimeszter 1 vitamint. 26 naposak a ciklusaim, 1 hét múlva kellene megjönnie, de már ma olyan érzésem van, mintha bármelyik pillanatban megjöhetne. Tegnap a jobb petefészkem olyan görcsben volt, hogy alig bírtam egyenesen állni, és bő vízszerű fehér folyásom van, ami menstruáció előtt 1-2 nappal szokott lenni...Olvastam, hogy bekavarhat a ciklusba, és rendezi azt, de eddig nekem azzal semmi gondom nem volt, és nem gondoltam volna, hogy ennyire korán jöhetnek ilyen problémák tőle. Elég brutális étvágyat is csinált, felfüggesztettem most a szedését, mert éppenhogy fogynom kellene a baba előtt. Sajnálnám, ha nem tenne jót, mert ebben volt a legtöbb bizodalmam a jelenleg kapható vitaminok közül. Másnak is volt ilyen? Beáll a dolog, kitartsak mellette, vagy térjek át másra? Előre is köszi a választ!
2017. okt. 31. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Követem a kérdésed ha nem baj énis most kezdtem el szedni ebbe a hónapba most szombatra nem várom de görcsök vannak kicsik...nekem honap közben problémám nem volt tőle.1,5 éve nem jon baba és már rettentően elkeseredtem😔szedek 2honapja méhpempőt is.. mielőbbi babavárást kívánok 😊🍀
2017. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Remélem sikerrel jársz, drukkolok neked!!!:) Nekem eltávolították az egyik petefészkem néhány éve, a megmaradt felett nagyon őrködöm, ezért félek, hogy ez a vitaminösszeállítás így ebben a formájában többet árt, mint használ. Az orvos, akihez a műtét után kontrollra jártam azt mondta, hogy jó lenne, ha 30 éves korom előtt szülnék, ha gyereket akarok...:(és most itt vagyok 30 évesen, és majd csak most kezdünk el próbálkozni. A nőgyógyászom szerint szerencsére minden a legnagyobb rendben, úgyhogy próbálok nem stresszelni ezen már előre, de ez a 30 év annyira bevésődött (nem is mondta túl kedvesen).
2017. okt. 31. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom és nagyon nagyon szurkolok neked sok jot olvasni erről a vitaminrol de ugyanakkor sok rosszat is sajnos mindenki szervezete más de ha megbízunk benne és magunkban talán sikerül.én méhpempő mellett barátcserjét szedtem most szerzek majd következő adagot na attol mult honapban szabajosan ereztem a peteérést😊 szeressük a párjainkal egymást és reméljük a legjobbakat😊
2017. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Carragher_x ***** válasza:
51%

Ugye azzal tisztában vagy, hogy alapjáraton ezekre a "terhesvitamin" készítményekre a terhesség alatt sincs szükséged, nemhogy előtte?

Terhesen szedjél folsavat, addig is és az alatt is természetesen táplálkozz helyesen, ha pedig egyéb dolog pótlására van szükség, azt majd vizsgálatokból megállapítják.

2017. nov. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia első válaszoló vagyok.Nekem sajnos megjött ebben honapban is 😔de viszont most hogy szedem a trimesztert pont jokor lettem beteg semmi késés hala isten remelem mihamarabb babásak leszünk csak hinnünk kell😊❤
2017. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnálom, hogy még nem ez a hónap "az a hónap", de az mindenképpen pozitív, hogy nem kavart be a ciklusodba, így könnyebb betervezni a következő ciklus "teendőit".:) Nagyon drukkolok. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy nálam végül melyik nap fog megjönni, mert katasztrofálisan erős a PMS-em most...:D:D:D Csoda, hogy megtűrnek itthon:):)
2017. nov. 2. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Énis nagyon drukkolok neked hogy sikerüljön ❤ mindkettőnknek használni fog és elnézik majd a kis bogarakat😊😊😊 sok sikert😚
2017. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem már 2. napja késik... Ha Próbálkozós hónap lenne, már örülnék. De ebben a hónapban nem próbálkoztunk. Nagyon remélem, hogy 1-2 napon belül megjön....:)
2017. nov. 8. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok higy sikerüljön a babo😊😊😊 remélem meglepetés lesz és ő van a pocakban😊😊
2017. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy alakult a helyzeted?remêlem a legjobban😃
2017. nov. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!