Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rövid leszek. Xanaxot szedek...

Rövid leszek. Xanaxot szedek . Két és fél hete szorongásra és depressziora.16 éves vagyok. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Anyától kapom a gyógyszert de nekem gyanús lett hogy én még soha sem láttam ilyen xanaxot. Utána néztem a neten és sehol sem találok ilyet. Lehetséges hogy anyukám vitaminokat ad xanax helyett?

2014. ápr. 26. 12:30
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


ilyet szedek

2014. ápr. 26. 12:31
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges. De ha olyan súlyos a szorongásod, hogy gyógyszerre van szükség, mindenképpen orvoshoz kell fordulni, nem elkezdeni saját szakálladra gyógyszert szedni.


Amúgy, hogy ha azt hiszed, hogy igazi gyógyszert kapsz, pedig csak valami vitamint, annak is hihetetlen jótékony hatása lehet, ráadásul nincsenek mellékhatások. Én nem támogatom az ilyesmit, mert bizalmatlanság lehet a vége, és nem éri meg, de tényleg lehet nagyon jó hatása ennek is.

2014. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De Ti láttatok már ilyen gyógyszert ? Hiába kérdezem tőle,csak azt állítja hogy igen is xanaxot ad nekem. Az első héten még éreztem a hatását. Meg a gyomoridegem is elmúlt de már szerintem megszokta a szervezetem. Antdepresszánst is szedek
2014. ápr. 26. 12:47
 4/9 Kromosome ***** válasza:
Az alprazolam egy igen erős hatóanyag, és alkalmazása 18 év alatt egyáltalán nem javallott. Teljesen mindegy, hogy anyukád azt ad-e neked vagy nem, sürgősen függeszd fel a szedését, és ha valóban szorongásos depressziód van (vagy csak úgy érzed), fordulj orvoshoz, de leginkább pszichiáterhez, aki eldönti milyen kezelésre is van szükséged.
2014. ápr. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van bármiféle jelölés, betű, szám a tablettán? A betegtájékoztató szerint egyátalán nem ilyen a Xanax, neten elérhető a betegtájékoztató, onnan tudom én is. Azt is innen tudom, hogy 18 éven aluliaknak nem kellene szedni. Mikor elkezdted még 14 alatt voltál. Bízom benne anyukád nem ennyire felelőtlen, szerintem nem Xanax amit szedsz. Mellesleg vényköteles. Próbáltad már abbahagyni? Az ilyen gyógyszerek hirtelen elhagyásának észrevehető jelei vannak, fejfájás, rossz közérzet stb. Nem tudom mennyire ismerik küllem alapján a gyógyszereket, de lehet elvinném egy gyógyszertárba és megkérdezném, tudják-e mi az.
2014. ápr. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs, ez valamiféle lököttek gyülekezete?
2014. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló..

örülj, hogy semmilyen mentális betegségben nem szenvedsz..bár ahogy látom nincs ki mind a 4 kereked;)

2014. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és hasznos válaszokat. Beszéltem egy gyógyszerésszel és azt a választ kaptam hogy rengeteg alakú,színű xanax van. A gyógyszerész már tapasztalt,idősebb. Azt mondta hogy még ő sem tudná felsorolni az összeset. Szóval most kicsit megnyugodtam
2014. máj. 1. 00:51
 9/9 szamo77db ***** válasza:
Ez nem Xanax! Az nem ilyen. Nem kör alakú, hanem olyan ellipszisféle. Miért anyukád adagolja neked a gyógyszert? 16 évesen nem lehet rád bízni? Szóval szerintem ez nem Xanax! Szegénykém, azt sem tudod, hogy mit szedsz, mit ad neked anyukád!
2014. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!