Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clear bluenak lehet hinni...

A clear bluenak lehet hinni ha halvány csíkos? Az jó teszt?

Figyelt kérdés

Csináltam egy tesztet és ahogy rá pisiltem 1 perc múlva látszott egy halvány csík és megszáradva is látszik

[link]

Szerintetek? a képen annyira nem látszik.



2017. nov. 1. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Háát nem tudom. A tesztablak nem így szokott kinézni ennél a tesztnél.

Nem látom jól a vízszintes vonalat sem. Sokkal határozottabb szokott lenni. Az enyém ilyen volt.


[link]


Ismételj egy másfajta teszttel.

2017. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sztem ez értékelhetetlen, mert a vízszines csík sem jó.

Oróbálj egy másik tesztet, sztem kifogtál egy hibás tesztet.

2017. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Probáld meg másik teszttel de szerintem ez pozi mintha lenne ott valami.megy a nagy drukk neked😊😊😊
2017. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mult honapban ettol erosebb volt, de nem lett belole terhesseg. Hogy volt e vagy sem, azt nem tudom, megjott 1 nap kesessel. De nem veszek tobbe ilyen dragat. Remelem neked sikerul!
2017. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ujra kellene tesztelned valamikor, mert valami gond tenyleg van ezzel a teszttel. Esetleg nem kapott eleg vizeletet, vagy hasonlo.

Az en clearblue-m akkor nezett ki igy, amikor el akartam rakni az elso terhessegemnel az elso pozitiv tesztet, de par honap utan annyira kiszaradt, hogy szinte eltunt rola mindket csik.

2017. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Új teszt !!!
2017. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez hibás teszt sajnos! Értékelhetetlen, mert a kontrollcsík sem kék.
2017. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!