Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy baba van a...

Lehetséges, hogy baba van a "pocakban"? Iszonyat halvány csikos tesztek!

Figyelt kérdés
26 napos ciklussal, 3nappal vagyok a nemvárt után. Iszonyat halvány pozitiv tesztem van, tüneteim nincsenek.

2016. dec. 29. 13:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Fotód nincs a tesztről?
2016. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Persze, lehetséges.
2016. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha halvány, attól az még csík, majd pár nap múlva erősödik, hacsak nem kémiai terhesség volt. Ha többet is csináltál, akkor szinte biztos, hogy van ott "valami".
2016. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Babához erősödnie kell :S ha egy hét után sem erősödik egy picit sem, akkor irány a doki, mert ciszta produkálhat folyamatos halvány pozi tesztet és mensi elmaradást.(bár ez ritkán fordul elő) Ha meg halványul a teszt akkor kémiai volt és hamarosan megjön.


Ha meg erősödik akkor meg örülünk :)


Nekem 3 napig egyformán nagyon halványak voltak paráztam is...aztán kihagytam egy napot és 5. napon már szépen erősebb pozi volt.


Drukkolok, hogy minden rendben legyen!


9hkm

2016. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Van fotóm, de nemtudom, hogyan kell felrakni ide :/. Ma együtt voltunk a párommal és nagyon minimális barnás váladék is távozott belőlem. A ma reggeli tesztem is nagyon halvány, talán egy árnyalatnyival erősebb a tegnap, tegnapelőttinél. Beszéltem az orvosommal ő azt mondta, hogy várjak még 5napot, ha addig nem jön meg és akkor teszteljek, mert lehet, hogy ez csak valamilyen hormonális változás miatt van (a teszt is) :(
2016. dec. 30. 12:57
 6/36 A kérdező kommentje:

4es válaszoló Gratulálok, és kívánom, hogy szépen és egészségben teljen a várandósságod! Ha most nemis sikerül, remélem legközelebb énis a kismamák táborát bővíthetem! :) de azért még bízom benne, hogy sikerült, csak aggasztanak a tesztek és a tünetmentesség mivel volt már terhességem (missed ab. végződött:() és akkor már nemvárt előtt 3nappal erős pozi tesztem

Volt és a műtétig iszonyatos erős tünetek :(

2016. dec. 30. 13:14
 7/36 anonim ***** válasza:
Mulyen tesztet csinaltal? Csak azert kerdezem mert en is csinaltam neten vett one step tesztet alig latszott valami. A clearblue digitale teszt pedig mar2-3 hetet mutatott masnap reggel. Lehet h a teszt nem jo.
2016. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Szia. X-epil teszteket csináltam. Van egy clear blue tesztem is, de azt hétvégére tartogattam. Viszont kicsit barnázok az egyutt lét ota, de csak a wc papiron latszodik :/
2016. dec. 30. 14:41
 9/36 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen ma 26 napos ciklussal , delutani pisivel 25-ös teszt.

27-re nem vartam.27-en Nagyon halvány volt !


Legolcsobb teszt !expect Classic!


[link]

2016. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, neked ezek nagyon nem halványak :D Gratulálok :)
2016. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!