Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik és inszemináció....

Lombik és inszemináció. Válaszolnátok légyszíves?

Figyelt kérdés
Ki mikor mehet inszeminációra és lombikra? Ha valaki nem szeretne tovább várni a spontán teherbeesésre, akkor neki megcsinálják?

2017. nov. 1. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ha egy év töretlen próbálkozás után sincs baba, akkor először alapos kivizsgálás történik. ( női, ffi vizsgálat is!) Ha szervi okot nem találnak, először az inszemmel próbálkoznak. Ha van vmi akadályozo tényező, vagy az azt hiszem 3( vagy 5?)inszem után nem lesz baba, akkor jön a lombik.
2017. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt mindkettő.


Alapos kivizsgálás után van ahol meg az inszem előtt terminált együttlét van. Enyhe szimuláció utána tusorepeszto és megmondják mikor kell együtt lenni. Nekünk volt ilyen 4 ciklusban, utána intézetet váltottunk. A másik intézetben ezt a módszert nem alkalmazzák.


Inszem a következő lépés, illetve vannak helyek ahol az első. Eredményekről függően 3-6 alkalommal csináljak, nekünk 3 volt utána mentünk lombikra.


Lombikbol nekünk a 3. Sikerült, 3 hetes a kisfiunk.


Nálunk semmi problémát nem találtak, de ha probléma van, pl. Kevés vagy rosszul mozgó sperma, nem átjárható petevezeto, magasabb életkor stb. Akkor rögtön a lombikkal kezdenek. Általában egy év sikertelen próbálkozás után kezdik a kivizsgálását. Érdemes meddőségi intézetbe menni, mert ott célzottan és párhuzamosan vizsgálnak mindkettotoket.


Minden eset egyéni, ezért csak nagy általánosságban írtam. Ha van konkrét kérdésed, irj és próbálok válaszolni.

2017. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kedves utolsó, irhatnék privát üzenetet?
2017. nov. 3. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!