Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció átjárhatósági...

Inszemináció átjárhatósági nélkül TB alapon?

Figyelt kérdés

Lehetséges? Valaki volt már így? Több helyen azt olvastam, hogy TBs legyen az inszem, akkor kell a HSG előtte. (nem említette, hogy ez a kórházban elvégzett inszem fizetős lenne majd köv. hónapban) Van egy gyerekem, ebből feltételezi, hogy átjárható vagyok. De tudtommal az bármikor elzáródhat...

Továbbmegyek. Az eddig profinak és nagy hírűnek ismert doki, aki tömve, de fullra van betegekkel még hormonvérképet sem kért inszem előtt... (Megérzésem szerint menekülnék innen messzire...) Tapasztalatokra lennék kíváncsi.



2017. okt. 30. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapolcán sem fizetős sem tb-s inszemet nem csinálnak átjárhatósági nélkül. Akkor sem, ha már szült az ember. Direkt rákérdeztem többször is, mert el akartam kerülni a hsg-t. Végül megcsináltattam, jobb volt így. Egyáltalán nem fájt és pozitív élmény maradt a vizsgálat (ezt még leírni is hihetetlen). Hormonvizsgalatnak viszont elfogadtak egy 8 hónapos hormonpanelt. Valószínű tobb masik tényező mellett ez is közrejátszott, hogy második inszemnél brutálisan hiperstimuláltak.
2017. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó a megérzésed. Keress rendes dokit.
2017. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem lennék ellene az átjárhatóságinak, sőt rá is kérdeztem. De mondta, ezt próbáljuk meg, ha nem sikerül, akkor csináljuk előlről a dolgokat. Szerintetek az nem gáz, ha megmondom neki, hogy inszem nélkül szeretném megpróbálni a Clostyit és a progeszteront?
2017. okt. 30. 15:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már 26 évesen átestem a hsg-n inszem előtt,kötelező volt pedig a doki is szinte 100%ra mondta h szerinte nincs elzáródás,nàlunk a férjemnek vannak sperma gondjai.

Férjedet amúgy néztèk? Attól h van egy gyerek nála is lehet gond.

2017. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Férjemnek kicsit kevés a spermája, de jó minőségű, ezért is az inszem gondolata. De szerintem váltok más dokira, aki előtte elvégzi a szükséges vizsgálatokat...Minek tömjenek hormonokkal, ha azt sem tudjuk, hogy minden oké-e.
2017. okt. 31. 11:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Összeszedtem a bátorságomat és felhívtam az orvosomat, elmondtam neki a félelmeimet, és hogy nem szeretném minden megelőző vizsgálat nélkül az inszemet, hogy feleslegesen ne tömjenek már hormonokkal, ha el vagyok záródva mégis. Szerencsére nagyon kedvesen és pozitívan állt hozzá, mondta természetes, és most kezdjük a hormonpaneleket, cukorterhelést (IR miatt), majd köv. hónapban az átjárhatósági vizsgálatokat.
2017. nov. 10. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!