Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek az LH tesztjeimet?

Megneznetek az LH tesztjeimet?

Figyelt kérdés

Felulrol lefele: hetfo-kedd-szerda. Tegnap lehetett peteeresem?

[link]


2017. nov. 1. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok túl jártas az ovutesztelésben, de én úgy tudom, hogy a tesztcsíknak erősebbnek kell lennie, mint a kontrollcsíknak (vagy legalább olyan intenzitásúnak), hogy pozitívnak lehessen mondani a tesztet.
2017. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek mind negativ
2017. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a tesztcsik legalabb olyan eros, mint a kontrollcsik, az pozitiv. Ez igazan nem bonyolult.

(bar van aki a terhessegi teszten nem tudja megszamolni hogy 1 vagy 2 csikot lat, szoval ahhoz kepest ez tenyleg picit nehezebb feladat.)

2017. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az ertelmes valaszoloknak koszonom! "Kedves" 3-as! Nem vagyok se vak, se hulye, ellenben szeretnek meg egy gyerkocot, aki nem jon. Ezert gondoltam, kiprobalom az ovu tesztet. Tajekoztatot nem kaptam hozza, es tobben irtak, hogy sose lett ugyan olyan erossegu.

Igy ha neked nem aktualis a tema, kimelj meg a gunyos valaszodtol. Koszonom!

Folytatom akkor tovabb a tesztelest.

2017. nov. 1. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hányadik ciklusnapodon vagy?

Ezek mind negatívak még.

Nekem általában két napig pozitív, mert az LH csúcs fel és leszálló ágát is elcsípem, olyankor tényleg ugyanolyan erős, mint a kontroll csík, sőt volt már sokkal erősebb is.

Ha van elég teszted szerintem érdemes többször is tesztelni egy nap az első 1-2 hónapban, míg kitapasztalod, mikor van az ovulációd. Sose reggeli vizeletből, de mondjuk 12-kor, meg este 7-kor.

2017. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez még negatív, akkor pozitív ha a 2 csík egyforma.

De ez a teszt nekem nem valt. Be ugyanilyen rendelj zöldbe 20as érzékenységgel.

2017. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem pozi az biztos. :(
2017. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom nektek! Az a bajom, hogy a 12. ciklus napon vagyok, es 24 naposak a ciklusaim. Az is lehet, hogy mar megvolt, es keson kezdtem tesztelni. Ket het mulva megyek konzultalni az orvossal, mert halvany pozi tesztjeim vannak honapok ota, de megjon mindig, igy kapok valami hormont. Progi nem jott be, probaltuk. Apa es en is rendben vagyunk. :(
2017. nov. 1. 19:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A halvány pozi lehet PCOS. De mindenesetre a doki biztos mobdani fogja a teebdőket. Hidd el, tudja az a baba hogy mikor jöjjön :) Én is várom már, hátha végre összejön. Én 7 hónap után estem teherbe, de végül elment a baba. Sok sikert
2017. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazabol otletelunk mar honapok ota. Szeptemberig hagyott idot az orvos, de mostvlettek meg eredmenyek. A ferjem is kivizsgatatta magat, es minden erteke hihetetlenul jo. En tul vagyok nogyogyaszati vizsgalatokon, vervetelen. Minden rendben. Lehet, hogy tul rovid a cuklisom, es nem tud beagyazodni.
2017. nov. 1. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!