Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz helyett rózsaszínes...

Menzesz helyett rózsaszínes majd barnás folyás. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A férjemmel nagyon szeretnénk már babát, fél éve próbálkozunk. Sajnos a ciklusaim nem igazán rendszeresek, volt hogy 4 hónapot is kimaradt. Most júliusba és augusztusba is megvolt normálisan, szeptemberbe kimaradt, 1 hete pedig fura “ jelek “ jelentkeztek, amik terhességre is utalhatnának. ( fejfájás, mellbimbo érzékenység, hányinger olyan kajáktól amit imádok ). Szerdán akartam teszelni de észre vettem, hogy a bugyim barnás, sárgás, majd megtöröltem lent és rózsaszínes volt a wc papír, tettem be tisztasági betétet de érdekes hogy azóta sincs azon semmi, csak a wc papiron. Tegnap már pirosasbarnás volt, ma reggelre pedig már barnás, de ez még mindig nem lehet menzesz mert a petefészek és a hasamalja szurkálásnál több nincs, illetve szaga sincs ( bocsi ha túl nyers vagyok ) illetve az a fura ha nekem megjön vagy megvan szenvedek kb, de most semmi. szerintetek lehet beágyazódás? Érdemes már tesztelni? Vagy várjak pár napot! Trimeszter vitamint is szedek 1 hete illetve d-vitamint. Tanácstalan vagyok. Köszi a válaszokat!
2017. nov. 2. 11:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és most kellett volna megjönnie is, de ez jelentkezett helyette.
2017. nov. 2. 11:08
 2/12 anonim ***** válasza:

Én inkább arra tippelek, hogy nincs nálad valami rendben. (Pl pcos)

Én arra gondolok nem volt peteérésed és ezért csak pecsételsz a rendes mensi helyett.


Persze nem kizárható, hogy terhes vagy így simán csinálhatsz tesztet. De orvoshoz egyébként is fordulnék a helyedben a rendszertelen mensi miatt.

2017. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elöbb tesztelj és ha nega akkor 2 nap múlva ismét,ha az is nega akkor doki.

Nekem is volt beágyazódási vérzésem, nagyon hasonló a tiedéhez.

A hugomnak, csak barnás volt, szegény azt hitte, hogy gomba:) már 7 éves a kisfia

2017. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én már annyi mindent olvastam hogy lassan bekattanok :D Akkor holnap már teszteljek? :)
2017. nov. 2. 12:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen mindenképp tesztelj, nekem is a nem várt napján volt ilyen.
2017. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben! köszönöm :) hát bizakodunk, hogy baba :)
2017. nov. 2. 12:40
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem lesz korai a tesztelés egyébként? Ha ez csak a beágyazódás volt? Bocsi a “ hülye “ kérdésekért csak izgulunk :) egyébként corax tesztről vélemény? Nekem az van itthon.
2017. nov. 2. 12:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

tesztelj!

első gyerekemnél én is igy voltam,terhességre nem is gondoltam,ugy gondoltam "megjött" de mégse,és el is mult,nekem egyéb tünetem se volt.aztán teszteltem és pozitiv lett,3 napja töltötte a 9. évét:) -nem mentem rögtön dokihoz nem gondoltam h bajt is jelenthet a pecsételés.


Ha pozi a teszted akkor viszont menj dokihoz mert nem jelent jot sose a hasonlo pecsételés terhesen.

2017. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát bizakodunk :) ! A reggeli tesztelésnek annyi a lényege h első vizelet? Az idő számít, hogy hány órakkor? Mert már erről is olvastam annyi félét :D
2017. nov. 2. 13:12
 10/12 anonim ***** válasza:
a lényeg h első vizelet.de ha szerdán teszteltél volna akkor most hányadik napon jársz(multhét szerda ha jol értem)?szerintem már bővel abban az időben vagy hogy a délutáni pisiből is kimutatná h a terhes vagy.
2017. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!