Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklus 29 napjan negativ...

Ha a ciklus 29 napjan negativ a teszt akkor mar nincs baba? Kinek mik a tapasztalatai? Bovebben lennt

Figyelt kérdés
Szabalytalan a mensesem. Ebben a honapban closti volt. 8.nap 16 14 mm tuszo. Nem tudom mikor mikor repedhetett meg. Mindenkinek mas hiaba szamolgatom van akinel 28 mm reped. Ma csinaltam egy tesztet es negativ akkor mar tuti nem cagyok babas?

#Closti.terhesseg.teherbeeses.tuszo.pete..mensi.ciklusnap.ovu
2017. nov. 2. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne is szamolgasd, ezert jo a hogorbe es az lh teszt. De haa clostis honap akkor gyorsabban nő vmivel a tuszo es hamarabb reped. Nekem a 16mmes utolso kúrában ra 3 napra repedt a 17.cnapon es 28.napon pouitiv volt a teszt


20+5hkm

2017. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor mar tuti nem vagyok babas 😭😭😭
2017. nov. 2. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg van remény, hisz a mensi ovu után 12-16 nappal van (kinél mennyi)

Szóval nem lehetett olyan rég ovu, hogy biztosra mehess.


Érdemes lenne mérni a hőd a következő ciklusban. Így tudnád mikorra ne várd.

Egyébként sajnálom, tudom milyen érzés. Én is nagyon bíztam a clostiban, de a második hónap is sajnos sikertelen lett. Most kezdtem a harmadikat, hátha.

Szorítok neked!

2017. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom. Hat nekem ez az elso. De felek ha nem jon meg akkor cisztam lesz...

Szoval kivagyok nem nezem a hom de ovu tesztet csinalok. A doki szerint 8.nap nezett 16 14 mm azt mondta a nagyobb 3 nap a kisebb 6 kb hogy megreped. Szoval 14 napig tuti. Az ovu tesztem viszom 21 napon volt eros 2 csikos . De addig tuti nem nohetet husz mindenhol azt olvasom max 25 mm megreped . 21 nap meg mar szamitasom szerint tobb mint 30 mm kellett volna lennie. Nem ertem sajnos

2017. nov. 2. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok

Nemtudhatod neked mikor repedt nem lesz cisztad ne aggodj. Elso kura ritkan sikeres nekem se jott ossze elsoben

2017. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Harmadik volt sikeres*:)
2017. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A clostynak is általában idő kell. Harmadik hónapra fejti ki igazán a hatását, esetleg később. Az a ritkább, ha vkinek korábban sikerül a clostyval (persze előfordul, de nem az a jellemző).
2017. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok, de én az első clost kúra felénlél tartok és nem hiszem, hogy lesz 2. Ilyen erős fájdalmaim soha az életben voltak középidőben mint most! Egész éjjel sírtam és mint ha kést fogattak volna a bal petefészkemben! Nektek nem volt hasonló?
2018. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3as vagyok

Nekem is ilyen volt az első kúra. Azt hittem meghalok abban a fél órában amíg fájt, pont munkahelyemen voltam.

A mádodik és harmadik is sikertelen volt (sőt azóta egy stimu mentes hónap is sikertelen) de többször nem fájt annyira, csak minimálisan szúrt a petefészkem.

2018. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!