Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony ébredési hő?

Alacsony ébredési hő?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk párommal és elkezdtem mérni a hőmérsékletem, bár már bánom, hogy csak most!

Ahogy neten nézem a görbéket meg vagyok lepődve, hogy 36,8-as számokat látok... neked csak 35 minden nap! Ez mitől lehet? Vérvételen voltam, a pajzsmirigy értékeim hibátlanok!

Eléggé meg vagyok ilyedve! Papírforma szerint 11.06-án hétfőn kellene peteérésemnek lennie! Mikor kellene elkezdenie emelkedni?


Köszönöm a válaszokat!


10.25 a menstruációm első napja ( nem méretm meg)

10 26 35,5

10 27 35,4

10 28 - 35,1

10 29 - 35,7

10 30 - 35,2

10 31 - 35,4

11 01 - 35,7

11.02 - 35,8


2017. nov. 2. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Tényleg eléggé alacsony, de ha a pajzsmirigyed rendben, akkor nem tom mi okozhatja.

De elég ingadozó a hőd. Mindig egy időben, ugyanazzal a lázmérövel, ugyan ott? Hol mérsz?

2017. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden nap 7:30-kor mérem hónaljban és ugyan azzal. Páromnak megemlítettem, hát szegény rosszul lett majdnem! Mondta, hogy nem ért hozzá, de ez baromi alacsony szerinte! Nagyon-nagyon fázós vagyok amúgy 😞 Bánom, hogy nem előbb kezdtem el, csak az a baj ezzel ha nődokihoz megek kb kinevet! Utolsó rákszűrésemnél úgy könyörögtem ki egy vérvételt abban hormonokat és pajzsmirigyet néztek, minden hibátlan! Jajj 😕
2017. nov. 2. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Na akkor most ezt a hónapot még mérd így, aztán következő ciklustól szájban mérd! A hónaljban mért értékek mindig alacsonyabbak. Digitálissal méred? Azzal legalább 5 percig mérj, hiába már csipogott. Ugyanis a jelzés után még mér.
2017. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 
2017. nov. 2. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, amit neten találsz szinte mind szájban mért érték.

Következő hónaptól szerintem te is ott mérd és 5 percig ne csipogásig.


Emelkedni ovu utáni nap fog és elméletileg utána fent marad és alig fog ingadozni. Szépen kisimul a görbe.

2017. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De jó ezeket tudni :)
2017. nov. 2. 14:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Felment 36-ra :) délután csinálok egy ovu tesztet. :) Kíváncsi vagyok :)
2017. nov. 3. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!