Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek meg terhes, ma negativ...

Lehetek meg terhes, ma negativ teszt lett?

Figyelt kérdés
Hetfore nem varom, most negativ a teszt de kesoi ovum volt 8 napja es akkor egyutt is voltunk a volegenyemmel. Szerintetek van meg esely a babara igy? Volt valaki hasonlo helyzetben?
2017. nov. 3. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, rettentő korán teszteltél... Nem várt előttig teljesen felesleges.. Tesztelt az unokatesóm 2 nappal előtte pozitívat közben késés nélkül megjött neki.. Csak elkeseredett.. Mert nem lett baba

Közben ez nem is ritka...

2 nap ilyenkor rengeteg idő...

2017. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont ezért nem érdemes a kimaradt előtt tesztelni.


Mert így nem tudod, hogy azért negatív, mert korán teszteltél, vagy azért, mert nem vagy terhes.

Amúgy meg ha hétfőn rendesen megjön, akkor meg feleslegesen pazaroltad a teszteket.


Ráadásul 8 nap alatt lehet még be sem ágyazódott, ha meg is termékenyültél...

2017. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mèg be sem àgyazodott,elhiszem hogy türelmetlen vagy de legalàbb annyit vàrj amig 1 érzèkenyebb teszt kèpes kimatatni.Ha nagyon izgulsz màr akkoris legalàbb 12dpo ig vàrj,ênis mindig minèl hamarabb tudni akartam mègis csak a 14 ik dpon lett halvàny pozi.
2017. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még csak beágyazódás ideje van 8. napon.

11-12 előtt semmi értelme sajnos tesztelni, akkor is csak annak tudatában, hogy inkább lesz negatív, mint pozitív...

Akik írják, hogy 9-10. dpo-n pozit teszteltek, nekik vlsz korábban volt az ovu, vagy szerencsésen jött ki a lépés... de igazából nem nagyon lehetséges biológiailag.

2017. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, igen tudom hogy koran teszteltem csak nagyon furcsa erzesem volt mert elkezdtem puffadni es borzaszto sokat ettem pedig en nem vagyok egy nagy etku. Volt 1 napig barnazasom de csak papiron latszott es azt gondoltam hogy baba van a dologban. Januarban igy ment el egy babam, kesoi ovubol lett es mensivel el il ment de ugye lett 2 pozi tesztem mert akkor is ereztem hogy valami nem oke. Van egy kislanyom mar de most valahogy nagyon aktualis lett a ferjemmel a kistesos kerdes, azert izgultam ennyire. Szerintem meg fog jonni mert a cicim elkezdett fajni :(
2017. nov. 3. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!