Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély arra, hogy terhes...

Van esély arra, hogy terhes vagyok, ha negativ a teszt is?

Figyelt kérdés
Utoljara masfel honapoa ezelott voltam egyutt a parommal.Fogamzasgatlot is szedek,meghozza rendesen,sosem maradt ki.Puffadok,vagy nő a hasam,nem tudom,de ijeszto.Tesztet 2 hete csinaltam eloszor,negativ lett.Csinaltam par napja is,az is negativ lett.Menstruaciom ,illetve a megvonasos verzesem is rendesen jelentkezett mindig.Mar lehet,hogy bekepzelem,hogy terhes vagyok...

2017. nov. 1. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Na az biztos, hogy beképzeled. Megjött, védekezel, a teszted negatív. Milyen bizonyíték kell még neked arra, hogy nem vagy terhes?
2017. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes.

Viszont lehet valamilyen gyomor- vagy bélproblémád, amit miatt puffadsz. Lehet valamire érzékeny vagy. Érdemes elmenni a házi orvoshoz és kérni a gasztroenterológiára egy beutalót.

2017. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valami miatt késik, de nem baba miatt, ne aggódj.
2017. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Nem késik,hiszen fogamzásgátlót szedek.Jövő héten kedden fog/kell megjönni.

Nagyon félek,nem szeretnék gyermeket 20 évesen.Minden nap ezen stresszelek,hogy ugye nem vagyok terhes.

2017. nov. 1. 13:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Úgy értettem hogy lehet nem pont 1 napot hanem 2, 3, napot fog késni a megvonásos vérzés. Jártam már így
2017. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Inkabb ne szexelj....
2017. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Becsülendő hogy felelősségteljesen védekezik.


Sokan megszakítással csináljak, aztán pislognak hogy jön a baba

2017. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy védekezel, de ha ekkora stresszt okoz a szex, akkor én nem csinálnám. Ennek így nincs értelme, nem bízol a fogamzásgátlódban, a tesztben, senmmiben.
2017. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Na pontosan ezert irtam amiert az utolso is. Ne okozzon mar ekkora traumat ha szexel. Gyogyszert szed.. megjon neki.. negativ a teszt ami eleve penzkidobas volt.... Tulzas... Nagyon tulzas... Eretlen szemelyisegre vall
2017. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy túlaggódó vagyok,szinte minden téredn.aa szeretkezéseket ettől függetlenül élvezem,el tudom magam engedni.Ha nem lenne ekkora a hasam,akkor nem is jutna eszembe a terhesség.És nem,nem vagyok dagadt,48 kg vagyok és 165 cm.Bosszantó,hogy ennyire fel vagyok puffadva.Mivel felelősségteljes vagyok,tartozom annyival a szervezetemnek,hogy odafigyelek rá,nem hagyok figyelmen kívül egy esetleges terhességet.
2017. nov. 1. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!