Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódási fájdalom...

A beágyazódási fájdalom minden esetben szúró érzés?

Figyelt kérdés

Október 23 majd 25 ovulációs fájdalmak. 25-e volt az erősebb.


Dpo 3 - erős meg akar jönni érzés volt ami a hüvelybe is kisugárzott.


Dpo 10 - délelőtt enyhe görcsölgetés.



2017. nov. 3. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
hát 10. dpo-n nekem olyan fájdalmam volt majdnem egész nap, mintha turkálnának a méhemben - jó, nem túl erős, de tompa és hányingerem volt tőle, magától az érzéstől. Szóval semmi szúrás... 1-2 nap múlva halvány pozitívat teszteltem, de ezek után már sejtettem is, hogy baba lesz. Ez volt egy hete. Most már erős az a pozitív. Első terhességemnél ilyen nem volt, akkor igazából emlékeim szerint nem is éreztem semmit
2017. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én se szúrást éreztem , hanem bizsergést és lüktetést a méhemben a 7.-8. Dpo-n 9.- dpo-n úgy ébredtem hogy : Én bizony terhes vagyok” Délutánig örlődtem a tesztelésen, aztán csináltam egyet, és pozitív lett. 

37 hkm

2017. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

4 gyerekem van, de ötször voltam terhes, egyszer vetéltem sajnos.

Sosem éreztem a beágyazódást.

2017. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit dpo. 3 - on éreztél az nem az esetleges terhességtől volt, mert akkor még csak "utazik" a megtermékenyített petesejt, nagyjából 5-7 napig még nem tapad meg. Viszont dpo. 10 - en már igen. Nekem folyamatosan megjön érzésem volt a pozitív teszt előtt 1 héttel már (de lehet nem amiatt, mert elvileg akkor még nem lehet érezni semmit). Hajrá! Majd írj hogy mizujs Veled.
2017. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Èn minden honapban figyeltem magam a beàgyazodás környèkèn és amikor itt ott szurkàlodást éreztem mindig mondogattam magamnak hogy na most àgyazodik be biztos,ès sajnos sosem lett igazam.Viszont amikor tènyleg ősszejőt akkor szo szerint nem èreztem semmit,màr le is mondtam arrol a honaprol.
2017. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!