Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal segg*be csináltuk persze gumival és csak egy lökés volt azaz nem élvezett el,csak előváladék volt a gumiban viszont mikor kihúzta kicsit lejjebb csuszot neki persze gumivalde nem tette be a gumi nem volt szakadt mert akkor kifolyt volna az előváladék belőle.Lehetek igy terhes normális válaszokat légyszi
2017. nov. 4. 19:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és még nem késik pont mensi közben volt ez
2017. nov. 4. 19:54
 2/8 Stilvoll válasza:
Nyugodj meg, nem leszel terhes, mert az elmondottak szerint az előváladék semmilyen módon nem tudott kijönni és nem is került volna be. :)
2017. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát benne volt a gumiban igy gondolom hogy nem lehetett lyukas csak akkor amit nedvesnek érezhetem ott a sikositó lehetett a gumirol :)
2017. nov. 4. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:

A fenekén keresztül még senki nem esett teherbe!!

Ill. a nunidba be sem tette a kukiját mivel véreztél,igaz? Akkor mi is a kérdés? 😕

2017. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nem tette be de akkor szerintetek hányingerem a megfázás miatt van?
2017. nov. 4. 20:53
 6/8 Stilvoll válasza:
Szerintem csak a betegség miatt van, mert a leírtak alapján nem lehetséges az, hogy terhes legyél, de ha igazán meg akarsz nyugodni akkor vegyél terhességi tesztet.
2017. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De hát terhesség tünete sem lehet mivel még nincs 2 hete:) Köszönöm a válaszokat megnyugodtam:)
2017. nov. 4. 23:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Terhessègi tünetek 2 hèt múlva jelentkeznek?
2017. nov. 5. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!