Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hő alapján mikor van ovu?

Hő alapján mikor van ovu?

Figyelt kérdés

Nem annyira egyértelmű, mert 2 programmal nézem, és mind 2mashova húzta be.


[link]


2017. nov. 5. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
A másik hova húzta? Sztem ahová itt húzta, akkor volt repedés már ikább. De nem tom. Ovutesztet nem használtál?
2017. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Várj hülyén fogalmaztam lehet. Tehát ahová itt behúzta, sztem már megvolt az ovu, mert már emelkedett a hőd.
2017. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom. Viszont az előző hónapokban mindig 36.5 volt az alaphő, és ugrott 36.8ra ovukor és maradt fent.. Itt meg valamiért alacsonyabb volt az alap hő (36.3) és én is úgy látom, hogy emelkedik.. De nem is tudom igazbol. A másik sem húzta nagyon messzire, ő egy nappal hamarabb. Bár tudom hogy akkor így kB akkor kéne legyen.. Még is az első kis leesestol folyamatosan emelkedik. :) nem ovuteszteltem. Viszont tojasfeherjes nyák volt az első kis leeses elottol 4 napig.
2017. nov. 6. 11:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagyis az első kis leeses előtti naptól 4 napig :)
2017. nov. 6. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok! Régebben ovukor 36.1re leesett utána lett 36,8-9, alacsonyabb volt az alaphőm, olyan 36,3, most meg az alaphöm 36,5 és nem sokat emelkedett, előző hónapban 36,9re.
2017. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem általában az alaphőtől 3tizeddel emelkedik meg. De nem minden hónapba van ovuláció. Előző hónapba se volt, nem is ment ilyen szépen fel. :/
2017. nov. 6. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogynem volt? Megmutatnád azt a görbét is?
2017. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Olyankor csak pecseteles van a vérzés helyett,es nem is lesz a hő olyan egyértelmű.


[link]


[link]


[link]


Legutóbbi 3ho :)

2017. nov. 6. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!