Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segített az Inofolic?...

Kinek segített az Inofolic? Ki lett babás?

Figyelt kérdés
2017. nov. 6. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy az Inofolicnak köszönhetem e, de abban a hónapban amikor elkezdtem inni, napi 2x, terhes lettem.

37+2 hkm

2017. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy gratu! :) és szedtél valamit még,mellé?
2017. nov. 6. 16:44
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

2 hónapig ittam próbàlkozás nélkül. 3. hónapban kezdtünk próbàlkozni. Össze is jött első hónapban. Mellé E vitamint szedtem a méhnyàlkahàrtya vastagítàsa céljàból.

Peteérési és menstruàciós gondok miatt ajànlotta az orvosom.

2017. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én holnaptol kezdem D- vitaminnal,és E- vitaminnal, én PCOS vagyok! Vagyis csak feltételezte a nőgyogyász. :( Van ugy hogy 3 hónapig nem jön meg van ugy hogy, köviben igen.Nem tudom meg állapitani hogy mikor jön meg,és mult hónapban is el inditottuk. :'( Szoval enyi.
2017. nov. 6. 16:56
 5/16 anonim ***** válasza:

Én IR vagyok és sajnos nem segített.

Egy dobozzal szedtem be, de semmi hatása nem volt.

Nagyon magas lett tőle a folsavam, több mint duplája a maximumnak, így hiába ajánlotta a doki, rögtön le is állított vele.

Sajnos azóta sem sikerült, de hátha ebben a hónapban. :)

2017. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A pénztarcam lett vekonyabb. Sztem csak ireseknek jó. 4 honap alatt semmit se hasznalt.

A baba 10honap utan jott inofolic utan boven

2017. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked hogy sikerüljön mielőbbi babásodást,mi is nagyon régota várunk a csodára.:( Csak hát ilyen mensivel ez lehetetlen. Már nagyon nagyon el vagyok keseredve.:'(
2017. nov. 6. 17:12
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsonak,hát sajnalom! :( de gratu a babához.:)
2017. nov. 6. 17:14
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező szerintem ha a dokid felvetette a pco-t, akkor ki kellene ezt vizsgálni egy endokrinológusnak, mert lehet ir is van mellette, amire diétázni kell, esetleg gyógyszert is szedni. Ilyenkor a sportolás is fontos.

Szóval én ezt tanácsolnám neked. Ne teljenek el évek, míg diagnózis és kezelés nélkül hiába próbálkoztok.

Egy hormonpanel és ir vérvétel az egész.

2017. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Diétázom nagyon szigoruan! :( már 6 hónapja,de semmi. :'(
2017. nov. 6. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!