Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek inzulin rezisztenci...

Van akinek inzulin rezisztenciára segitett az inofolic és sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Igen. 160g szénhidrát diéta, heti 4x1 óra sport és gyógyszeres beállítás mellett igen, segített az inofolic. Önmagában nem lett volna elég.
2015. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi meckformin helyett gondoltam
2015. máj. 26. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, helyette nekem nem lett volna elég. Ez értékfüggő is, gondolom. Nekem még pluszban kellett hozzá. Konzultálj az orvosoddal erről, de én úgy tudom, az Inofolic nem egy erős érzékenyítő.
2015. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 120 perces 8 lett
2015. máj. 26. 12:23
 5/6 A kérdező kommentje:
48 bocsi
2015. máj. 26. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy érték nem érték. Min. 3 pontos cukor és inzulinterhelés, hormonsor, pajzsmirigy, és sok más, és egy ORVOS, aki ezt megfelelően értékelni is tudja. Nem itt, nem mi, és nem te. Én beállított gyógyszert nem cserélnék le Inofolicra, főleg, hogy a kezeletlen/rosszul kezelt IR vetélési kockázata kiemelkedően magas.
2015. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!