Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17/L Kiszakadt a gumi 2...

17/L Kiszakadt a gumi 2 hónapja, terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Kiszakadt, utólag vettük észre, és azóta megjött de nem rendesen ahogy szokott, először késett és meg volt 5 napig 7 helyett, utolsó meg előbb jött meg és 6 napig tartott de alig volt valami mindkettőnél. Jó párszor rosszul voltam, néha most is rámjön, de csináltam tesztet es negatív.. puffadok is, konkrétan olyan mintha már nagy hasam lenne, annyira felpuffadok néha, néhány ételtől undorodok már, folyton minden órában pisilek, már megkérdezték itthon, hogy miért járok állandóan mosdóba..volt 2x hogy védekezés nélkül voltunk együtt, és egyszer belém elvezett, de nem történt baj..jó tud felelőtlenek voltunk, de most nem az okoskodókat, meg a szidásokat várom, hanem normális válaszolókat.

Köszönöm.



2017. nov. 6. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem látogasd meg a nőgyógyászt. Nekem is volt hasonló, de kiderült, hogy bemeséltem magamnak a tüneteket :) Ha negatív a teszt, valószínűleg nincs baba.22/L
2017. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
31%
Látod ha inkább lenyelted volna most nem lenne ilyen gond.
2017. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Valaszolo koszonom

2. Valaszolo, te tenyleg ennyire nyomorilt vagy? Gumival csinaltuk..edes istenem..sok mindenkinel elofordul hogy kiszakad...:)

2017. nov. 6. 21:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyomorult*
2017. nov. 6. 21:00
 5/7 anonim válasza:
34%
Hát persze :D kiszakadt a gumi :D
2017. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj mert nem tortenhet meg senkivel?:)
2017. nov. 6. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Mutatta volna a teszt.
2017. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!