Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagyott gyógyszer, bennmar...

Ginger Mama kérdése:

Abbahagyott gyógyszer, bennmaradt gumi, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szept. 26.-án hagytam abba a gyógyszert, október 14.-én voltam együtt a párommal, pont a peteérés napján.(volt is p.é.,azt észrevettem) Észrevettük hogy a gumi bennmaradt, és hosszú szerencsétlenkedés után sikerült csak kivenni( felgyűrődött a méhszájhoz). Szóval gondolom kifolyt belőle, nem is kevés. Kb 5 nappal utána elkezdődtek sz enyhe alhasi fájdalmak, kis hasszurkával. Ma van okt.24, már néha rámtör egy kis hányinger, a cigifüsttől rosszul vagyok (pedig dohányoztam), a hasam görcsöl, az étvágyam reggel semmi este meg zabálnék, a mellbimbóim fájtak 2-3 napig és álltak mint a cövek.(ez már alábbhagyott). Okt. 27-28.-án kellene megjönnie.

Vajon terhes vagyok vagy csak a gyógyszer abbahagyása utáni hormonbomba robbant és az kínoz?

Kérem olyanok írjanak akik ugyanezt átélték. Köszönök minden választ előre is. :) Ha gyerek lesz, én azt se bánom. ;)

Ui: és a fejem is fájdogál.



2017. okt. 24. 09:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy olyan érzés van a méhemben mintha egy kis lufi lenne, +mintha mindjárt megjönne, de nem úgy mint szokott. A fetrengve kínzó görcsök nélkül. Kicsit a felfázáshoz is hasonlítanak a tünetek, már nem tudom mit gondoljak.
2017. okt. 24. 09:35
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Megnezem a varazsgombom !
2017. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
100%-ban hasznos válasz volt, köszönjük...
2017. okt. 24. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most már legyél türelmes és várd ki ezt a pár napot,ha késik a mensid,akkor mindenképpen tesztelj.28-án,már így is-úgy is valós eredményt mutatna a teszt.


A hányinger és étvágy növekedés,még korai lenne,viszont.

2017. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még bármi IS lehet. :D ezt a 3 napot próbáld meg türelemmel kivárni.
2017. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Este már meg is jött.
2017. okt. 24. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Miféle kisméretű puha pötsről tud a gumi úgy leesni hogy benned is marad? :D :D :D
2017. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!