Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 45. ciklusnap.11mm-es méhnyálk...

45. ciklusnap.11mm-es méhnyálkahártya, tesztek negatívak, ciszta nincs, terhesség nem látható,1-ik petefészekben egy 27mm-es tüsző. Norcolut? Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Tegnap az orvos csak annyit mondott, hogy nem tudja mitől késik. Cisztám nincs, terhességet se látott hüvelyi uh-n de még felritkulást sem említett. Nincs semmiféle tünetem. Cisztára gyanakodtam, mert 1x-1x olyan fájdalmat éreztem a hasam jobb oldalàn.

Beszéltük, hogy szeretnèk gyereket, aztán mondta, hogy akkor most 2 választás van. Vagy ír fel gyógyszert és azzal meghozzuk a mensim vagy várunk. Mondta hogy 5 napig 2db-ot kell szedni és 1 héten belül megjön, de ha mégsem, akkor csináljak egy tesztet és az eredménnyel menjek vissza. Ha nem vagyok terhes és a gyógyszer se hozza meg, akkor az már endokrinológusra tartozik és nem a nőgyógyászatra. Lehet hogy pajzsmirigy problémára gondolt? Írt fel Norcolutot.

Ha esetleg terhes lennèk, ettől a gyógyszertől elmenne a baba?

Volt már valakinek hasonló esete?

Vettem egy 10-es erzekenysegu tesztet (eddig a 25-ös érzékenységűek negatívak voltak pár napja). A 10-es érzékenységű már ki kéne mutassa, nem?



2017. nov. 7. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Tavaly decemberben volt velem ilyen. 46. napon voltam nődokinál az elmaradt mensi meg a negatív teszt kombó miatt. Cisztát, terhességre utaló jeleket nem talált, tüszőt igen. A pontos értékekre már sajnos nem emlékszem. Hormonvizsgálatra küldött. Mindent rendben találtak, az 52. napra szépen meg is jött. Azóta is rendes ciklusaim vannak.

Én a helyedben még nem szedném be a gyógyszert, csak ha egy teljes ciklus kimaradt. De ha babát szeretnétek-és egyébként is- a hormonvizsgálat hasznos lehet. Ha nincs baj, annál jobb, csak egy fura ciklus volt. De ha valamivel gond van, még időben észreveszitek és tudjátok kezelni.

2017. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, a nődoki nekem is említette a hormonvizsgálatot. Viszont én megmutattam neki a 3 hónappal ezelőtti hormonvizsgálatom eredményeit (ami tudom hogy már nem aktuális) és az egyikre azt mondta, hogy van néhány furcsa dolog aminek az értéke magasabb, mint kéne legyen. De még mindig nem értem hogy mi ez a hirtelen egyoldali hasfájdalom alul (egyre tobbszor). Már szívesen megcsinálnám a 10es tesztet. Jó lenne valamit tudni
2017. nov. 7. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!