Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolsó 8 hétben mennyi kg...

Utolsó 8 hétben mennyi kg szokott még feljönni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is.
2017. nov. 7. 14:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
saját tapasztalat alapján kb 8 kg ..:D nem emlékszem pontosan csak h az utolsó hetekbe nálam heti 1 kg ugrott fel.. de sztem ez nem törvényszerű
2017. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem 4kg:)
2017. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom ilyenkor jobban vizesedik az ember.
2017. nov. 7. 15:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon egyéni, alkatfüggő, nem lehet előre megmondani! Engem a sógornőm az utsó trimeszter elején azzal riogatott, hogy még egyszer annyit fogok felszedni, mint addig, mert nála ez így volt. Nos én kedvemre ettem mimdent ami jól esett továbbra is, igaz mozogtam is eleget mindkét terhességemnél, de mindössze 1,5-2 kg jött fel,sőt a másodiknál az utolsó 2 hétben elkezdtem fogyni, mondták is, hogy inkább szüljek meg már lassan 😀
2017. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azért kérdeztem, mert most 3,5-4 kg-nál tartok. Akitől ezt kérdezem, mindig támad, hogy mit képzelek én, a terhesség hízással jár. Örülnék neki, ha 4 vagy 5 kg jönne már csak fel. Én is igyekszem mozogni, fehérjének halat fogyasztok főleg.
2017. nov. 7. 15:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a 28. hétig semmit nem híztam, most 37 hetes vagyok és két hete stagnálok plusz 4 kg-nál. Mivel már a baba és tartozékai is többek (majdnem 3 a gyerek, fél a méhlepény, kb egy liter a magzatvíz, plusz a megnövekedett vérmennyiség kb 2 liter), nem aggódom ezen a maradék 3 héten. :)
2017. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De jó neked, már csak 3 hét :) Akkor 32. hétre is megvan a magzatvíz 1 liter ?
2017. nov. 7. 16:15
 8/13 anonim ***** válasza:
A 34. héten nekem picit több, mint egy litert mondott a doki, szerintem kb annyi lehet a 32. héten is. :) És igen, már csak 3 hét, nagyon durva belegondolni, hogy ha kivárja a kiírt dátumot, akkor is alig 20 nap és találkozunk. :)
2017. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kisfiú vagy kislány lesz ?
2017. nov. 7. 17:56
 10/13 anonim ***** válasza:
31 és 36 hetes korom között max 1-2 kilót híztam 2 terhességem alatt, az első babámmal a végén 4 kg jött fel, a másodikkal semmi. Nagyon nyomták a gyomrom, macskaadagot tudtam csak enni, reflux is volt így nagyon odafigyeltem mit egyek pl édességtől is volt bajom meg hát elég étvágytalan voltam ezek miatt. Második babámmal konkrétan +7 kilónál jártam 30 hetesen és már csak 1 jött fel 10 hét alatt.
2017. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!