Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá, ha nem szokott feljönni Facebook chatre?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik nekem (egy-két éve ismerem), néha-néha beszélgetünk is, csak elég ritkán jön össze, mert másik településen lakik (25 km), és másik iskolába jár. Az egész nyáron talán 3-szor találkoztam vele.


Na de most ahogy elkezdődött az iskola, fix hogy nem fogunk találkozni. Még nem akarok nagyon ráhajtani, csak egyszerűen beszélgetni vele, átlagos dolgokról. Itt jön a képbe a Facebook, szinte naponta használja, de sosem megy fel chatre.


Mit írjak neki? Mert ha fent lenne chaten, akkor ki sem írtam volna ezt a kérdést, megkérdezném tőle, hogy mi újság van vele, stb...

De ha nincs fent se chaten, de még Facebookon sem, akkor mit írjak?



2013. szept. 15. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
attól, hogy nincs fent chaten, még tudsz neki üzenetet írni
2013. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom hogy lehet üzenetet írni. Csak azt nem tudom, hogy mit. Gondolj bele, hogy ha Te fent lennél chaten, és valaki rádír, azzal nincs semmi probléma. Na de ha üzenetben ír annyi, hogy "szia mizu?" az nem furcsa egy kicsit? .....de lehet hogy csak én nem értek ezekhez az internetes szokásokhoz.


Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha azt írnám, hogy: "Szia, van kedved beszélgetni?".... Csak ez szerintem kicsit nyomulós lenne. Nem?

2013. szept. 15. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
egy kicsit, de legalább lényegre törő :D
2013. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!