Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Váladék szokott feljönni a...

Váladék szokott feljönni a torkomon, vagy szénsavas italtól, vagy evés után, vagy mikor köhögök. Eléggé kellemetlen és mikor nem otthon vagyok kényszerülök lenyelni. Többször kisebb váladékdarabka formájában. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
17/L. Anya szerint nagyon sűrű a nyálam, mert nem iszok elég folyadékot, de ennyire sűrű lenne? Olvastam,hogy az egyik kb. velem egyidős fiúnak váladék van a tüdejében amit folyton fel kell köhögnie és hogy mennyit szenved és elvileg ez gyógyíthatatlan. Megijedtem. Márciusban volt mandulaműtétem és azelőtt sokkal több váladék volt, egy góc okozta elvileg. De most is van még.

2013. okt. 23. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor nagyon sok volt a savam, kiújult a refluxom és folyton krákogni és köpködni kellett. Folyadékot pedig igyál, legalább 2 litert naponta, mert többféle gondot okozhat ha nem iszol.
2013. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
milyen orvoshoz kell elmennem ezzel a problémával?
2013. okt. 24. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz, ő majd ad beutalót szakrendelésre, vérvételre ha úgy látja, hogy szükséges.
2013. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszi! :)
2013. okt. 27. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!