Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek erősödik a tesztem?

Szerintetek erősödik a tesztem?

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 8. 07:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Góckutatáson voltál kérdező? Nekem rengeteg kémiai terhességem volt miatta....Egyébként szép a teszt. Kisfiammal 6 hetes terhes voltam, amikor teszteltem még egyet, halványabb lett a tesztem. Gondolhatod, felhívtam a dokim. Ő elmagyarázta, hogy ezek a tesztek egy bizonyos szintre vannak kalibrálva, a túl magas a koncentráció, adhat halványabb eredményt. Kipróbáltam, ittam egy csomót és új teszt, na az olyan lett, mint amilyet vártam.
2017. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ez elég egyértelmüen lathato pozitiv teszt! miert ketelkedsz? ha ennyire nem vagy biztos benne, csinalj egy clearbluet ami kimutatja azt is hogy hany hete fogant. akkor mar tuti biztos lehetsz!
2017. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!