Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Polip a méhszájon megakadályoz...

Polip a méhszájon megakadályozhatja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 13:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/189 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha tartanánk a kapcsolatot, mert jó megbeszélni, hátha tudunk egymásnak tanácsot adni.

A polip, ha csak a méhnyakon van, az nem akkora probléma, mintha a méhben van. Mert a méhben levő, az hormonális eredetű. Nekem is kérdés volt, hogy honnan származik, mert azt mondta a doki, hogy méhtükrözést, és küretet kell újra, csinálni, ha van a méhben polip, mert az tényleg megakadályozza a teherbeesést.

Most mindent megpróbálok bevetni, cickafark teát ittam máig, holnaptól palástfüvet fogok, meg clostit szedtem, 5 napig napi 2 szemet, 15. naptól pedig Duphastont fogok.

Remélem én is, hogy mihamarabb összejön a baba, amit már nagyon szeretnénk.:))

Jelentkezz, majd, hogy mi újság veled! Csillag.

2010. júl. 27. 08:27
 12/189 anonim ***** válasza:
Szia.Képzeld a norcoluttól elmúlt a vérzése.Most aztán fogalmam sincs,hogy mikor fog megjönni.Hétfőn hívom a dokimat a fejleményeket majd megírom.Tényleg jó így megosztani valakivel a mi kis dolgainkat.Gabica.
2010. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/189 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy elmúlt.:)

Én holnap megyek dokihoz vissza ellenőrzésre.

2010. júl. 29. 07:56
 14/189 anonim ***** válasza:
Szia.Mi volt az ellenőrzésen?Minden rendben ugye?Nekem ma reggel megjött,délelőtt felhívtam a dokimat és azt mondta várjuk meg a következő menszit addigra már biztos távozik a ciszta.Úgyhogy még egy hónap várakozás.Ez őrjít meg.Ettől függetlenül rajta leszünk az ügyön iszom a cickafark és palástfű teát.És hátha még ebben a hónapban összejön.
2010. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/189 A kérdező kommentje:

Minden rendben volt, azt mondta, szép a méhszáj, minden oké, próbálhatjuk a babát, írt fel Clostit, meg Duphastont, 3 havi adagot, ha azalatt nem jön össze, petevezeték-átjárhatóságit csinál.

Most is szedtem, a clostit, meg a Duphastont, jövő hétfőre nem várom.

2010. aug. 3. 08:29
 16/189 anonim ***** válasza:
Szia.Szorítok neked.Mindenképpen írd meg az eredményt. Gabica.
2010. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/189 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi újság?Teszteltél már?Van valami tünet?Mert már kedd van.Én ma voltam a dokinál ahol kiderült hogy a cysta is felszívódott.Nagyon örülök neki.

2010. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/189 A kérdező kommentje:

Sajna ma megjött, pedig nagyon úgy tűnt hogy sikerült, és mégsem, remélem következőben végre teljesül az álmom.:)

Ez a mostani görbém: [link]

2010. aug. 11. 08:48
 19/189 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy megjött.Új hónap új remény.Csak pozitívan kell felfogni.Próbáltad már az aviva tornát?Gabica
2010. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/189 A kérdező kommentje:

Próbáltam már, meg is van a könyv, de nem tanultam, csak magamtól csináltam.

Talán volt olyan hónapa, amikor egész hónapban tornáztam, de hosszú távon nem. Lehet, hogy meg kéne próbálnom több kitartással?

2010. aug. 11. 09:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!