Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a teherbe esés esélye?...

Mennyi a teherbe esés esélye? (a többi lent)

Figyelt kérdés
A ciklusaim 28-29 naposak. Ám történt egy kis baleset a ciklusom 17 napján este,kiszakadt az óvszer és csak a végén vettük észre,de NEM "bennem ment el" Talán előváladék kerülhetett a szervezetembe. Másnap Escapelle (1,5mg) tablettát vettem be kb. 15 óra elteltével. Aznap fájt egy kicsit a fejem, émelyegtem,de azóta semmi vérzés stb. csak fehérfolyás. November 13-án kell megjönnie a menstruációmnak. Szerintetek aggódnom kell?

2017. nov. 11. 13:25
 1/6 anonim válasza:
100%
Kevés az esélye, szerintem ne aggódj.
2017. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az esemény utáni megbolygathatja a szervezetet, ha esetleg késik, az amiatt van. meg a para miatt is lehet
2017. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nulla.
2017. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nulla. Nálunk is szakadt ki ovszer, és csak tényleg a legvégén vettük észre, mikor már kivette, szóval minden bennem landolt, én is vettem be esemény utánit, nekem sem volt vérzésem tőle csak a fejem fájt iszonyatosan.És nem lettem terhes Valoszínű én érzékeny vagyok a hormonváltozásra mert most babát várok, és most is nagyon szokott fájni, viszont ez tervezett baba, és ami meglepő, hogy menzesz előtt 2 nappal jött össze, és ez 100%

Szóval ne izgulj.

2017. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gratulàlok, jó egèszsèget kívanok nektek!
2017. nov. 11. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt vérzésem, viszont olyan szinten fájt a fejem és émelyegtem, hogy olyat még nem éreztem korábban. Ne aggódj, nem vagy terhes. Ha izgulsz rajta csak eltolhatod a menstruációd.
2017. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!