Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes negatív tesztte...

Lehetek terhes negatív teszttel, fogamzásgátló rendes szedése mellett terhes?

Figyelt kérdés
Utoljára szeptember közepén létesítettem szexuális kapcsolatot.Azóta 2x jelentkezett már a megvonásos vérzésem,5-6 naposak voltak,rendes vérzéssel.Tesztet csináltam október közepén és végén is,mindkettő negatív lett.Vagy puffadok vagy nő a hasam,nem tudom.Egyéb tünetem nincs.

2017. nov. 11. 19:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézés az elírásért,az utolsó “terhes” szó nem kell.
2017. nov. 11. 20:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, jó eséllyel már kimutatná, ha az vagy.
2017. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már csináltam kettőt,aktus után 1 és 1,5 hónappal is,mindkettő negativ lett.
2017. nov. 11. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz, azt már az október közepi teszt is kimutatta volna.
2017. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Norman Bates ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nyertem a lotton? Nem lottoztam soha, nem is talaltam elhagyott szelvenyt, de azert lehet, hogy nyertem ugye?
2017. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mina fenebol gondolod hogy terhes vagy? Raadasul nem eloszor irod kina lerdest. Es minnel kesobb kerul ki, annal nagyobb es nagyobb ostobasag. Hany eves vagy konyorgom. Nem vagy tehes. Megjott. Negativ a teszt. Nem is szexelsz azota.. mit nem ertesz meg??? De tenyleg
2017. nov. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!