Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha gyógyszer mellett esek...

Ha gyógyszer mellett esek teherbe, és amint megtudom, abbahagyom a szedését, nem jön meg a megvonásos vérzés két nap múlva, mint ahogy normál esetben?

Figyelt kérdés

Szóval nem mehet el úgy a baba?

Még nem biztos, de úgy néz ki gyógyszerszedés mellett (egy nap kimaradt) estem teherbe, nem tudom, ha abbahagyom idő előtt, elmegy-e a baba, vagy mostmár szedjem végig? 5 szem van még belőle. Dokim szabadságon van, nem tudom megkérdezni, csak jövő héten.

Természetesen megtartjuk a babát. :)

Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. szept. 14. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha vki gyógyszer mellett teherbe esik, akkor azonnal azt ajanljak h ne szedd es ha barnazol verzel akkor azonnal ugyelet es irnak progeszteront. :)
2017. szept. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem vagy benne biztos, én nem hagynám abba a gyógyszert. Ha tévedsz, és abbahagytad, csak több kárt csinálsz.

Én végigszedném, csinálnék tesztet, aztán mennék dokihoz, ha szükséges. Ha valóban terhes vagy, a következőt már nem kezdeném el. De az "én úgy érzem", az elég csalóka.


A baba egyébként biztosan nem megy el a gyógyszertől, amennyiben már megfogant, nincs magzatkárosító hatása.

2017. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy terhes vagy?

Teszteltél pozitívat? Ha igen, akkor azonnal hagyd abba a gyógyszert.


(én anno csak onnan vettem észre, hogy nem jött meg a megvonásos vérzés, utána teszteltem pozitívat)

2017. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ès mitől vetődött fel a terhesség?? Milyen tüneteid vannak?? Vagy csináltál tesztet is??
2017. szept. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
13 napja voltunk együtt a nyaraláson, és akkor felejtettem el egy gyógyszert bevenni. Most tegnap óta görcsölök nagyon, pedig még van 5 szem, és nem kéne megjönnie a megvonásos vérzésnek. Tegnap csináltam egy tesztet is, nagyon halvány, de annyira, hogy fotózni sem sikerült igazán, holnap újra tesztelek, de addig is nem tudom mit csináljak, beszedjem-e még amig ki nem derül, hogy tényleg van-e baba. Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 14. 14:32
 6/10 A kérdező kommentje:
A görcsök miatt azért gyanakodok babára, mert előző két gyerkőcnél is ilyen volt, és néha bizsereg az alhasam, ahogy akkor. De persze mástól is lehet.
2017. szept. 14. 14:35
 7/10 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a tesztet, pici halványságot mintha látnék élőben,de én úgy gondolom, hogy mostmár erősebb lenne a csík, ha lenne baba.

Szerintetek?

[link]

2017. szept. 15. 14:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Szoktam ugy mond latni. De most nem latok 2.csikot :/
2017. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs csík.

Szedd tovább, az a pár szem nemfog ártani, ha véletlen mégis pozitívra váltana.

2017. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miujság azóta? :)
2017. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!