Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki használt már ilyen...

Valaki használt már ilyen Fastest-es tesztet?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet, meg a zöld végű 10-es one step tesztcsíkot rendeltem, de a tesztcsíkról így utólag rosszakat olvastam.

De mi a helyzet ezzel a vizeletsugarassal? Használta már valaki? Mikor lett pozitív?


2017. nov. 12. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem most sima csik volt nem ilyen vizeletsugaras,de 1db fele hianyzott 1dbon egy muanyag lapocska volt a teszt reszen es a csik fele nem jott ki ez miatt 15db eseten 2hibas eleg nagy arany es a 2-3db halvany pozitiv( szellemcsik) mas teszt es ebbol a tobbi pedig negativ,volt hogy ugyanabbol a pisibol. En mostmar csak gyogyszertarit fogok venni ugy erzem. Kivancsi vagyok errol mi a velemenye masoknak de en ilyen nagyon olcsoban mar nem biznek.
2017. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En gyogyszertari cyclotestet hasznaltam ami szinten valami noname mint ez amit te kerdezel. Nem olvastam rola jo velemenyeket es szerintem sokkal jobb tesztek vannak. Golyahir, gabriel, amazon, ...meg az xepil is jobb ezeknel a nevenincs markaknal
2017. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanebből a markábol a kazettás tesztet használtam. Teljesen megbízható, jó minőségű teszt volt. Sosem volt szellemcsíkos, ami facelle és x-epil márkák esetén rendszeresen megtörtént. A csíkok nem jók a fastestről, nagyon ócskák, de a többi nagyon jó tesztek!!
2017. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2,a gabriel sem valami jó, csináltam a lányommal, a gabrielen alig látszott valami, a facelle meg erős pozi volt.


Na majd most kiderül, mutat-e valamit ez a fajta. Ha lesz mit kimutasson persze. :)

Köszi a válaszokat!

2017. nov. 12. 16:29
 5/5 A kérdező kommentje:

Kiemeltem, hogy leírjam a tapasztalatom ezekkel a tesztekkel. A zöld végű one step tesztcsík 10-es érzékenységűje nem jó,hiába 10-es van ráírva. A 25-ös ugyanez a zöld végű one step 9 dpon nagyon halvány, 10 dpon látható pozitivat mutatott. A vizeletsugaras(amiről a kérdés szólt ugye) pedig egyértelmű szép pozitív

lett a 9 dpon már! Tehát sztem nagyon jó az ár/érték aránya! A zöld one stepböl pedig a 25-ös jó! Persze másnál másképp alakulhat a hcg szint, de azért leírtam már én mit tapasztaltam velük.

2017. nov. 16. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!