Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez valami nagy bajt jelez?

Ez valami nagy bajt jelez?

Figyelt kérdés
Már egymas után 4 hónapja a következő esik meg velem: nemvárt napján reggegl teszt. Halványabb, de egyértelmű pozitív. Rá 2-3 napra megjön. Értem, hogy kémiai terhesség, meg hogy nem tudott beágyazódni... az első ilyen után elmentem dokihoz, hogy ez baj e. Mondta, hogy ilyen előfordul. Na de 4szer egymás után??! Amúgy minden rendben.... merckformint szedek, diéta, sport. Páromnál minden oké. Hormonok rendben. Nem akartam visszamenni a eddig a dokihoz, de mostmár gyanítom kéne. Ugye ennyi már nem normális? Egy éve próbálkozunk, kezdem elveszteni a reményt...

2017. nov. 12. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy gyogyszeres tamogatas kene jogy megmaradjon, utrogestan pl.

De az is lehet, hogy a teszt amit hasznalsz ilyen fajta (latszik a reagens helye) kozben meg negativ.

2017. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A progeszteron szinted jó? Az okozhatná.
2017. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és az is eszembe jutott, ami az elsőnek. Biztos, hogy pozik azok a tesztek??? Milyennel teszteltél?
2017. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
És szerinted egymás után 4 hónapon leresztül mindegyik hónapban terhes lettél?????!
2017. nov. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem ártana ellátogatnod az orvoshoz megint. Másrészről nem tudom milyen tesztet használsz, de próbálj ki valami másfélét is.
2017. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos tenyleg van ilyen. Mondd el az orvosodnak ezt, biztos tud ra valami megoldast. Valoszinu progeszteront fog felirni hogy megvastagitsa a mehnyalkahartyat es konnyebben tudjon megtapadni a megtermekenyitett petesejt. Viszont en a helyedben cickafarkfu teat innek. Az is sokat segit a megbabasodasban es a mehnyalkahartya vastagitasaban de nem mindegy hogy azt mikor es hogy es mennyit issza az ember lanya
2017. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!