Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normalis szerintetek?

Ez normalis szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerdan fogyott el a fof.gatlom...mindig pentek este v szombat reggel jelentkezik a mensi! Tudom meg csak vasarnap van! De meg jele sincs!

2017. nov. 12. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
10 nap keses normalis. Nem minden ciklus egyforma
2017. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak furcsa de akk koszonom a valaszt ')
2017. nov. 12. 12:52
 3/6 anonim válasza:
Várj még vele kicsit és ha egyáltalán nem jött meg a szünetben, lehet fel kellene keresni az orvosod. Nem maradt ki szem, vagy nem szedtél valamit a közelmúltban ami befolyásolhatta a hatást?
2017. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmit nm szedek,beteg se vtam h antibiotikum semlegesitse v akarmi! Ha kimaradt,ami 1ee volt masnap be vettem
2017. nov. 12. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. A lényeg, hogy a 7 napos szünetben jöjjön meg a megvonásos vérzés. Nekem mindig vasárnap este vagy hétfő reggel jön meg. Három év alatt egyszer volt olyan, hogy kedd délután kezdődött. Nagyon betojtam, hogy valami gond van, de persze nem volt semmi. :)
2017. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy koszonom :)
2017. nov. 12. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!