Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görcsöl a hasam alja és fáj a...

Görcsöl a hasam alja és fáj a derekam mintha megakarna jönni. De az még kicsit odébb van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Neten rá kerestem,de csak terhességről szóló cikkeket adott ki.5 napja volt aktud tehát korai lenne terhességi tünetnek.
2017. nov. 12. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ilyen tünet mikor peteérésem van.
2017. nov. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szombaton fajt iszonyatosan a derekam,pedig akkor meg a 9 dpon voltam. Azt hittem azon nyomban megjon. Biztosan az 5.dpon voltal? Azelott nem volt aktus? Homerozol,v honnan tudod pontosan,h megvolt az ovud? Nekem szokott fajni mensi elott a derekam,de csak 2nappal elotte. Most varok mi lesz,11.dpon vagyok,meg nem jott meg. En azt olvastam,h a derekfajas nem igazan tartozik a beagyazodasi tunetek koze,de nem vagyunk egyformak. Majd irj mi lett! 😊
2017. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,elozo vagyok. Az elobb csinaltam tesztet,mert reggel hanyingerem volt es nem hagyott nyugodni. 20erzekenysegu legolcsobb tesztel es pozitiv lett😊. Talan a nagy derekfajas a beagyazodast jelentette! Drukkolok neked is😊
2017. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elotte elsejen volt aktus akkor nem elment bennem csak miutan elment vissza rakta.De nem hiszem,hogy akkor nagy eselyem lett volna ra mivel 28.-an mult el a mensim.Es ahoz viszonyitom az ovum.. 5-6-7 korul lehetett.Meg varok egy picit aztan tesztelek.😊

Neked pedig gratulalok!😍😘

2017. nov. 13. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!