Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 4 hetes terhes lehetek...

Kb 4 hetes terhes lehetek tegnap nagyon fájt a hasam alja meg a hüvelyem. Az előtt meg mindig úgy görcsöltem mint amikor megakarna jönni. Azon agyalok, hogy menjek e ma nőgyógyászhoz vagy várjak még vele?!

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
a görcsök teljesen természetesek. Amig nem elviselhetetlen és nem vérzel avgy barnázol addig egyenlöre nem kell orvoshoz menni. Szedj Mg-ot. Arra enyhülni fog. Az orvos még smemit nem látna mert még korai progeszteron potlást sme ad ha nincs vérzés vagy barnázás. Nagy vltozások vannak bent nem csoda ha vannak ilyen tüneteid, szinte mindenkinek vannak. Ha barnáznál avgy véreznél azonnal orvoshoz kell menni, de az sem jelenti azt tuti elmegy a baba. Sok kismamának van valamilyen szintű vérzése barnázáésa az elején és mégis rendben lesz a baba. de vizsgálat olyankor mindenképp kell.
2014. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De félek, hogy ha valami hüvelygyulladásom van lesz valami baja a babámnak.

Január 31-én volt az utolsó mensim első napja, az orvosok honnan számolják, hogy hány hetes vagyok?

2014. márc. 10. 10:06
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a gyors választ :))
2014. márc. 10. 10:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha jan 31-én volt az utolsó, akkor már bőven az 5. hét közepénél vagy. A görcsölés nem nagy gond, ha nem jár vérzéssel.

Én elemnnék orvoshoz minél hamarabb, hogy megnézze jó helyen vagy-e, de én parás vagyok, nehezen is jött össze. egyébként ráérsz kb 2 hét múlva.

2014. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szia! Én is pont veled egy idős terhes lehetek, január 30.- én menstruáltam utoljára, pozitív lett a tesztem! Fájdogál a hasam alja nekem is és 2x volt nagyon pici barnás folyásom és mintha kezdődő gombás fertőzésem kezdene kialakulni így Én holnapra kértem időpontot a dokihoz, mert aggódom a babáért! előző terhességemnél nem volt ilyen! Majd írok mi volt! Te is írj, hogy döntöttél!
2014. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen én is vagyok félek, hogy gomba fertőzésem van. Kérlek akkor majd holnap irj, hogy mit mondott az orvos.
2014. márc. 10. 10:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Igy hogy már több mint 5 hetes vagy el mehetsz uh-ra. mg szivhang nem elsz scak petezsák, ugyhogy 1-2 hét mulva ujra kelll majd menned. Az rovos akkor jelentheti ki hogy élő terhesség ha van szivhang. Most csak azt látja hogy jó helyen van-e de ha nem tul jó a gépe akkor még lehet petezsákot sem lát. A hüvely fertözés nem veszélyzeteti a babát, a gomba nagyon gyakori a tehresség alatt a hormonális változások és a hüvely PH változása miatt.
2014. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat :)
2014. márc. 10. 11:21
 9/10 anonim válasza:
Szia! Nem régen értünk haza! Voltam dokinál, aki írt fel kúpot! Azt mondta, hogy a terhességnél normális a gombás fertőzés, nem veszélyes a babára. Hüvelyi UH. volt! 5- 6 hetes terhes vagyok, petezsák megfelel a kórnak, 2 hét múlva kell visszamennem!Nagyon aranyos volt a doki!
2014. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja és ma már pl nem fájt a hasam egyáltalán!
2014. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!