Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom hova tenni, mitol...

Nem tudom hova tenni, mitol van ez?

Figyelt kérdés

Tudom senki nem orvos! De hat ha volt valakinek ilyen.

7en megjott es csak 2 tampont hasznaltam el. Szoval 1 napig tartott. Majd 11en de csak a wc papiron. A beteten pedig csak barna maszat volt. Utana semmi. Ma pedig megint csak wc papiron volt delutan azota sincs semmi. Tesztet csinaltam ami negativ lett. Ciklusom beallt a verveteli eredmenyeim jok.


2017. nov. 12. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nem akarlak megijeszteni, de múlt év májusában ugyanúgy voltam, mint te. Időre megjött, de hamarabb "elmúlt", később megint barnázás. Igaz tesztem pozitív lett, halvány volt, kaptam progeszteron pótlást, de júniusban, megint időre megjött, barnázás, közben is volt. Majd június 27-én kiderült, hogy méhen kívüli. :( 8 hetes volt, jobb petevezetéket kivették. A teszt pedig lehetett volna akar negatív is, hisz a hcg méhen kívüli esetében lassabban termelődik, ezért is volt csak halvány.

Nem mondom, hogy ez a gond nálad, de nézesd meg orvossal, nekem szerencsém volt, járhattam vna rosszabbul is. Fájdani nem fájt, szúrkálás sem volt, ami még jell lehett volna, csak a barnázás.

2017. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vna = volna, fájdani = fájni.

Bocs az elírásokért.

2017. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Orvost ajánlanám. Nekem is ilyen maszatolások voltak. De semmi más bajom nem volt. Igaz nekem 11.dpo n leugrott a csík a tesztről de sajnos 8 hetesen derült ki a méhen kívüli terhességem. Jobb oldalam ugrott. Kiműtöttek. Szval azért figyelj oda nehogy baj legyen. Nekem egyetlen tünetem aznap volt amikor azon a bizonyos napon elmentem nagy wc re és majdnem belehaltam a fájdalomba.....
2017. nov. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :) :( tuneteim nincsennek. Nem faj semmim. Atlatszo folyasom van de eleg sok :/ Ma megyek a dokihoz
2017. nov. 13. 10:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mit mondott. Köszi
2017. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal. Minden rendben :)
2017. nov. 14. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!