Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány százalék esély van arra,...

Hány százalék esély van arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

6-7 hónapja szedek fogamzásgátlót. Mindig időben veszem be, nagyjából két alkalom volt, amikor 1 órás késéssel vettem be. A párommal nem találkozunk sokat, ugyanis elég messze lakunk egymástól, tehát nem élek olyan szinten rendszeres nemi életet. A menstruációm miatt kezdtem el gyógyszert szedni, azóta nincs is problémám vele. A gyógyszerrel nem volt semmi gondom, minden úgy zajlott le, ahogyan azt az orvosom is elmondta, és ahogyan a tájékoztatóban is megvan írva. Mostanság viszont étkezés közben, vagy után hányingerem lesz. Van, hogy egész hamar elmúlik, de van, hogy több órán át érzem, hogy nem vagyok valami fényesen. Más panaszom nincs, csakis a hányinger. Mit gondoltok, van esély arra, hogy terhes vagyok? Mint említettem a fentiekben, egy-két eset volt, hogy 1 órás késéssel vettem be, de azokban az időpontokban nem közösültem a párommal.

Lehet, hogy abszolút hülyeséget kérdezek, hisz azt szokták mondani, hogy ugyan nem 100%-os egyetlen egy fogamzásgátló tabletta sem, de a rendes szedés mellett nincs igazán esély arra, hogy az adott személy teherbe essen. Nos, mit gondoltok?? (Lehet más gond okozza a hányingert?)



2017. nov. 13. 01:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Tesztet holnap fogok mindenképp csinálni, hogy teljes mértékben megnyugodjak. A menstruációmnak szerdán kell megjönnie. Viszont nagyon érdekelne, hogy ti mit gondoltok, hisz hallottam már, hogy valaki gyógyszer mellett esett teherbe.
2017. nov. 13. 01:27
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha normálisan szedted, semmi esélye, hogy teherbe ess. (Nem szedtél mellette antibiotikumot, illetve ha igen, akkor kiegészítő védekezés volt?! , nem hánytál, nem volt hasmenésed a bevételt követő pár órán belül?)

Menstruációnak viszont a vérzésedet nem nevezném, mivel ez csak megvonásos vérzés. Hányingered pedig valószínűleg teljesen mástól van. Nem vagy stresszes mostanában? Ételt normálisan megrágod, nem jut sok levegő a hasadba, mikor eszel? Esetleg laktóz, glutén nem bántja?

2017. nov. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A gyógyszer szedése óta hálistennek nem voltam beteg, és más problémám sem volt, ezáltal nem szedtem másfajta gyógyszert. Hányás, illetve hasmenésem sem volt a gyógyszer bevételét követően.

Az életmódom pedig elég érdekes stressz téren, lelkis személyiség vagyok, így a legapróbb dolog is felidegesít, viszont mostanság elég nyugodtnak mondanám magam. Ritkán érzem stresszesnek magam.

Amióta az eszemet tudom, elég gyorsan eszek. Próbálkoztam a lassú evészettel, de azzal sem lett jobb. A húsos ételeknél kezdtem tapasztalni, hogy nem kívánom már úgy, sőt, van amire rá sem tudok nézni.

2017. nov. 13. 01:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Kizárt. Hogy terhes vagy...


Nekem amig fogamzásgátlót szedtem, 7 évig, többször ki is maradt a menzeszem, ami évi 1-1 alkalommam normalis, még nagyon gyenge hormontartalmú tabletta mellett is..(mindig elmentem dokihoz..sosem voltam terhes)


Hányingert kismillió dolog okozhat...

2017. nov. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszokat. Úgy vagyok vele, hogy jobb ha biztosra megyek a válasszal, ezért is ilyen nagy az érdeklődésem! :)
2017. nov. 13. 06:41
 6/6 anonim ***** válasza:
14,568794566345774434677445788666777784345552245678754444566 esélyed van.
2017. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!