Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tünetek nélkül van terhesség?

Eva4 kérdése:

Tünetek nélkül van terhesség?

Figyelt kérdés
ut menzeszem oklt 19 én volt 31 én egy 20mm dom.tüsző. 10mm-es endometrium. Ma csináltam egy tesztet de negativ. korán teszteltem? vagy nincs baba? tüneteim nem igazán vannak has szurkáláson kivül. a melleim nem fájnak még ne is érzékenyek pedig minden menszi elött már 1 héttel leakarnak szakadni
2017. nov. 13. 11:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés! Az utrogeszan huvelykapszula kéletetheti a menzeszt? Peteérés napjátol kellett használnom és még használom is 2*2 naponta lehet h ezért késik a menzeszem?
2017. nov. 16. 18:42
 12/15 anonim válasza:
Azt nem tudom h késleltetheti e, szerintem nem, de miert nem csinálsz már egy tesztet?? Nem lenne egyszerűbb mint agyalni egesz nap rajta..? Hany napja is késik?
2017. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szia. Ma csináltam tesztet de nagyon halvány a második csik. 2 napja késik
2017. nov. 17. 09:57
 14/15 anonim válasza:
A halvány csik is csík😊 Gratulálok terhes vagy.tesztelj ujra két nap múlva, akkor már erősebb lesz😊
2017. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Olyan halvány h csak fényben látni. Vasárnap csinállok egy másikat
2017. nov. 17. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!