Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet valamilyen jel?

Ez lehet valamilyen jel?

Figyelt kérdés

Ez az első hónap, hogy próbálkozunk párommal baba téren :) Nagyon szeretném, hogy elsőre sikerüljön, persze tudom erre hangyányi az esély!

6 nap mulva kell megjönnie a mensimnek és ma olyan érésem volt, hogy megjött! Mint ha folyna belőlem a vér 😳 És görcsölni kezdtem! Futottam ki a wc-re hogy akkor ez van, teszek be betétet. Közben agyaltam hogy 6 nappal előbb miért jött meg? És nagy meglepetésemre semmi... kicsi folyás, de nem számottevő. Ilyent csak akkor éreztem amikor ténylegesen megjött a mensim...

26-27 naposak a ciklusaim. Elvileg 5-én volt a hőm és papirforma szerint ovulációm. Szóval még ahogy számolom még nem tapadhatott meg. Vagy igen? Valaki találkozott már ilyen jelenséggel a mensi előtt ennyivel?


2017. nov. 14. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mostanában van a beágyazódás, ha sikerült. Nekem ilyesmi nem volt, de ismerek olyat, akinek voltak menzesz szerű görcsei már beágyazódástól. De azért ne éld bele magad, sok minden más is lehet.
2017. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3 -4 nappal a mensi előtt volt iilyen.. Én még tampont is tettem fel hiszen sosem csapott be, plusz az én folyásom barnás volt( így szoktam kezdeni a mensit ( köv mensi időpontjában pont ilyen volt, rohantam is h minden rendben van-e a babával))

(25 napos ciklusaim voltak.


Bármi lehet.. A nem várt bapján tesztelj

Drukkolok, hogy elsôre összejöjjön

2017. nov. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek! Eddig nem mondanám, hogy izgultam, de 5 nap a nemvártig és már kezdek izgulni, hogy megjön-e hétfőn. Évek óta nem késett, inkább előbb jött meg... szóval már csak 5 nap 
2017. nov. 15. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!