Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismertek valamilyen praktikát,...

Ismertek valamilyen praktikát, hogy lányunk foganjon?

Figyelt kérdés

2 fiú után nagyon szeretnénk kislányt is! :)

Egész pontosan min múlik a baba neme?


2017. okt. 27. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
50%. Nincs erre praktika.
2017. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Esélyeket lehet tologatni, de tuti módszer nincs. A hímivarsejttől függ a baba neme, ha X, akkor lány, ha Y, akkor fiú lesz. És mivel az X lassabb a több "lábával", viszont kitartóbb, ha az együttlétet az ovuláció előtti 1, de inkább 2 napra időzítitek (pl. ovulációs teszttel), utána viszont tartózkodtok tőle, akkor nagyobb esélye, hogy egy "lány" ér célba.

Itt Dr. Czeizel Endre beszél a lehetőségekről és praktikákról (pl. hüvely savasságának befolyásolása).

[link]

Ugyanakkor lehet, hogy ezek a módszerek esetleg kitolják a fogantatás sikerességének idejét, illetve a spontaneitást is biztos megölik. És mint írtam, még így is lehet, hogy a végén fiú lesz.

2017. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Van a “Nicsak, ki beszél még” c. film, ott az anyuka szereplő “Mollie” terhes a második gyerekével “July”-val, még a terhesség elején volt, és akkor a barátnője azt mondta neki egy reggeli teázgatásukkor, hogy “Olvastam a hetilapban, hogy ha lányt akarsz akkor sok tejterméket kell enned, ha fiút akarsz akkor meg sok sósat”. Na most ez a ‘90-es években lett bemutatva, illetve hogy mennyi valóság alapja van, azt nem tudom! :D
2017. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
A sok tejtermek inkabb az ikerterhesseg eselyet noveli minimalisan
2017. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

"mivel az X lassabb a több "lábával","


mire gondolsz? Az X és Y spermium ugyanúgy néz ki.

2017. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Oh anyam, felnott ember hogy tehet fel ilyen kerdest??
2017. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudományos módszer, de nekünk is és a barátnőméknél is bevált: csináljátok vidáman! Ez komoly:)
2017. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Utolso... Ez komoly???
2017. okt. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg így van. Már megvolt az első gyermekünk, ő fiú. Mondtam a férjemnek, hogy csináljunk megint kisbabát! Kuncogós, kacarászós szeretkezés lett belőle. Kislányunk született.

Barátnőm megkérdezte, hogy hogy csináltátok? Elmondtam, mosolygott, hitetlenkedett, aztán mondta, hogy megpróbálják. Két fiú után megfogant náluk az óhajtott kislány is (illetve azóta még egy kislányuk lett, na, azt nem tudom, hogy ő kacagva készült-e).

Mindenesetre én hiszek benne, megpróbálni érdemes és kellemes:)

2017. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Attol meg ez csak un “confirmation bias”. Semmi koze ennek ehhez.
2017. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!