Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én ezt nem értem lehet hogy...

Én ezt nem értem lehet hogy az antibiotikumok kavartak be? A tesztekbe?

Figyelt kérdés

Túl vagyok egy 10 napos klion D100 ukrán. Vasárnap lett vége tegnap csináltam délelőtt egy Gólya hír tesztet és hát halvány pozitív lett nem olyan határozott halvány de lehetett látni. Ma xepilt próbáltam és negatív. A vizeletem zavaros olyan mintha most folyna ki a kup. A kura alatt nem volt zavaros lehet most ürül? Szedek jelenleg probiutikumot de érzem lent mintha kissé viszketne.

Használók canestent is.

Ezek befolyásolják a teszteket?


2017. nov. 14. 16:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Az alhasam is fáj és a jobb oldalon a petefészkem szúr. A mellem is feszül.
2017. nov. 14. 16:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolják a tesztet.


Pár nap múlva próbálj egy újabb tesztez, ha addig se jön meg a mensid.

2017. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A mensim azt sem tudom mikor jön meg ezért is tesztelek olykor. Jó pár hónapja össze vissza jön meg hol ki marad. Jó lenne tudni mivan. :(
2017. nov. 14. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem ártana rendbe tenni a ciklusod, ilyen szabálytalan ciklusoknál sokszor nincs ovuláció sem.
2017. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az utolso halvány Golyahir tesztelés eredménye a pocakomban van,az x epill nem éppen arrol hires hogy tul hamar mutat halvàny pozit.Van képed a Golyahirröl?
2017. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs ki dobtam már.
2017. nov. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!