Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17éves lány vagyok. A minap...

17éves lány vagyok. A minap szükség szerint be kellett vennem egy 72órás tablettát. A lent leirtak szerint, van-e okom némi aggodalomra? Bővebben folytatom lent. Válaszokat szívesen fogadok, privát üzenetben is!

Figyelt kérdés

Nos, azért vettem be 72 órás tablettát, mert a fürdőkádban történt a dolog, persze gumióvszer nélkül. Nem élvezett belém, de azt tartottam helyesnek ha beveszek egyet, a biztonság kedvéért, mert a terhesség esélyét kevésnek tartom.(Ez volt az első ilyen gyógyszerem).

Szerintem hüvelyfertőzésem van, némi viszketés eddig a jele, ilyenkor a mensim késni szokott. Szerintetek most is késni fog,annak ellenére is hogy a gyógyszert bevettem, vagy a kettő dolog nem függ össze? Meg fog jönni így a menstruációm? Egyébként ma kellene megjöjjön.

Ha valaki jártas ebben a témában, tanácsokat szívesen várok!


2017. nov. 16. 04:34
 1/7 anonim válasza:
46%

1. A viszketés attól van, lehet, hogy a vizben közösültetek és a természetes puncinedvedet elmosta a víz, közben meg benned volt egy farok, úgyhogy valszeg semmi bajod.

2. így elég kicsi, szinte csak 0,005 % az esély, hogy terhes legyél, ne aggódj.

3. Egy 3 napos Canesten kúpkúra azért nem árt.

2017. nov. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta után közvetlenül nem volt vérzésed? Ezekben akkora a hormonfröccs, hogy felborítják a h.háztartásod, idő kell, hogy helyrejöjjön. A fertőzés meg valóban a vizes szex miatt volt. A jövőben érdemes mérlegelned, hogy megérte-e ezt a sok kínlódást és aggódást pár perc gyönyör. A filmekben jól mutat, mert ők nem vakaróznak utána napokat :)
2017. nov. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Azt tudni kell, hogy a 72 órás nem egy M&M cukorka. Elvérezhet az ember, és nagyon komoly utóhatásai vannak. Tedd csak tönkre a szervezeted mert nem tudtok vigyázni! Egy gyógyszerész
2017. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

:DD Szép jó estét Egy Győgyszerész Asszony /Úr! Megtisztelne engem is a válaszával?

Azért nem tetszik protezsálni a tablettát, mert nem tud belőle nyaralni menni, mint a többi, vény nélkül kapható csupa csodajóttevő mellekhatást teljes mértékben nélkülöző, az egészségre semmilyen formában és mértékben nem ártalmas tablettákból, vagy nemes egyszerűséggel csak bekamuzta nemes hivatását?

Válaszát tisztelettel megköszönve maradok őszinte csodálója!


A kérdésedre válaszolva egy kicsit tényleg megterheli a szervezetet, 5-6 nap múlva meg fog jönni, feltéve, ha nem voltál nagyon a ciklusod elején, akkor 1-2 hét is lehet. De nyugi, senki nem fog elvérezni, sem meghalni :D

2017. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tisztelt gyógyszerész!

Inkább egy nagyobb hormondózis, mint egy abortusz!

A többieknek nagyon köszönöm a választ! 💝

2017. nov. 16. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Remek! Ilyen társadalomban élünk. Aki nem megfelelő választ ad az hülye. Vegyél be kettőt is hátha több g.c.i ment beléd...
2017. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Linkeld már be, hogy hol van leírva, hogy elvérezhet tőle az ember.
2017. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!