Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most akkor terhesség vagy...

Ez most akkor terhesség vagy nem? Menjek el ma orvoshoz?

Figyelt kérdés
Tettem fel a napokban egy tesztet ide. Többen is azt irtátok rá hogy pozitiv. Volt még 2 pozi tesztem. Ma reggeli viszont negativ. Tegnap este sok teát ittam és nem voltam pisilni. Ez befolyásolhatta a teszt eredményét?már 4 napja késik
2017. nov. 17. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan pakold már fel ide de azokat a +teszteket, vagy legalàbb linkeld a korábbi kèrdèsed!
2017. nov. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ezt így nehéz megmondani, tölts fel képet a tesztekről légyszi.
2017. nov. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Linkeld be a képeket!
2017. nov. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2017. nov. 17. 07:48
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Vagy középidő után fogant és azért ilyen halvány (illetve hígabb vizeletből ki sem mutatható), vagy elindult valami, de félbeszakadt, és hamarosan megjön.

Ez lutri, nem lehet tudni szerintem. (a képek gondolom a pozi tesztek akarnak lenni? elég rossz minőségűek, de látom rajtuk a nagyon halovány csíkot)

2017. nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet tudni. Nagyon haloványok a tesztek, de pozik.

Akár kémiai terhesség is lehet. De még az is, hogy csak sokat ittál.

Ha nem vérzel, görcsölsz nagyon akkor felesleges dokihoz menni, még nem lát semmit, így nem tud segíteni.

Ha kémiai akkor hamarosan megjön és a teszt nega marad.

2017. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!