Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély, hogy terhes lettem?

Van rá esély, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Pénteken múlt el a vérzésem. Fogamzásgátlót szedek 2 éve.Hasmenésem nem volt nem hánytam,időben vettem be a gyógyszert. Antibiotikumot se szedek.Szombaton feküdtünk le,óvszer nélkül,de nem bennem ment el viszont 4x csináltuk. Alapból ha akarnék is gyereket rizikós lenne mert PCOS-m van .De egy két napja azt érzem néha,enyhén mintha kicsit görcsölne a hasam.Mint amikor meg jön előtte. Hátam is fáj néha. Nem tudom hogy összefüggésben van e de lehetséges hogy terhes vagyok?

Tudom hogy a leírtak alapján ez butaság. De nem egy sztorit hallani amiben gyógyszer pontos szedése mellett terhes lett valaki.

Aggódok és a következő menstruációm 3 hét múlva jön meg,addigra pedig szét fogom idegeskedni magam.

Van aggodalomra okom?

Előre köszönöm a válaszokat.



2017. nov. 15. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Ha az előírásának megfelelően szedted. Nem hánytad ki.. Stb. nem vagy terhes. Kár ezt túlaggódni.


Aki gyógyszer mellett lesz terhes az valamit nem tartott be. Ennyire egyszerű.

2017. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Mégis hallani olyan hogy semmi baki nem volt úgymond. Tökéletesen szedte és mégis terhes lett...

kicsit aggasztó ez

2017. nov. 15. 18:44
 3/16 A kérdező kommentje:

Viszont akkor ezek a tünetek miért lehetnek?

Pl az az érzés hogy görcsölök kicsit meg puffadok?

2017. nov. 15. 18:45
 4/16 anonim válasza:
100%

Lehet hogy olyat ettél ami nem tetszett a hasadnak vagy ilyesmi. A hát fajás meg barminek betudható, hogy rosszul aludtál, egy picit meghúztad.

Szerintem ezeket a "tüneteket" csak azért érzed mert felsz hogy terhes lehetsz.

2017. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Persze mert nem fogják bevallani hogy ők hibáztak.. Az is lehet hogy elfelejtette hogy pl antibiotikumot szedett és nem volt kiegészítő védekezés. Aztán vannak ugye gyógyteák azokkal is vigyázni kell. Egyébként el kell olvasni a betegtajekoztatot abban minden megvan. Ha valaki ezekre figyel, nem lesz terhes gyógyszer mellett.


Bármitől lehet, a szervezeted nem egy óramű pontosságú gép. Hormonok játéka. Bármi okozhatja. Ne stresszelj, én is szedtem gyógyszert 2 éven keresztül és nekem is voltak ilyen 'tüneteim' de ez nem terhességre utal.


Egyébként még egy hét sem telt ha terhes lennél nem is érezhetnél még semmit.


Szóval relax :)

2017. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szombaton feküdtetek le, még nem érezhetsz terhesség miatt tüneteket, mert még be sem ágyazódott. Szóval ez nem az, de a leírtak alapján nem hiszem, hogy terhes vagy.
2017. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először kiírtad a kérdést pár napja,akkor is megválaszoltuk.Nem értem,hogy miért kell újból kitenni.

Ha ennyire parázós vagy,nem rosszindulatból mondom,de inkább hagyd meg a felnőtteknek,éretteknek a szexet,mint olyat.Nem kötelező csinálni.El nem tudom képzelni,hogy el tudsz élvezni vagy legalábbis ellazulni,márpedig az lenne a lényege.

Nem élvezett beléd(hiába volt spermás a pénisze,kicsi az esély a terhességre),fogamzásgátlót szedsz, és PCOS-s is vagy.Ebből aztán minden lehet,csak éppen terhesség nem.Ráadásul mérgezed magad,de a barátod még beléd sem élvezhet..

Kicsit olvassgass a "megtermékenyítés",illetve "beágyazódás" címszavak alatt,mert nagyon hiányosak az ismereteid.

2017. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok a dolgokkal.

De ne haragudjatok meg,nem egy esetről írnak itt amit már leírtam az előbb hogy tabletta mellett terhes lett valaki. Innentől kezdve nem nagyon tudok bízni már a dologban...

2017. nov. 15. 21:52
 9/16 anonim ***** válasza:

Persze, 1000 nőből 3 - egy év alatt.

De menj el orvoshoz, ő elég hamar megmondja.

Azt is, ha valami más bajod bvan.

2017. nov. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1. És 5. Válaszoló vagyok. Miért kellett lepontozni?
2017. nov. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!