Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami ami nektek bevált,...

Van valami ami nektek bevált, hogy kislányotok legyen?

Figyelt kérdés
Már van egy kisfiúnk, jó lenne ha másodjára kislány lenne. Clostyt szedek, hétfőn megyek ultrahangra, hogy kiderüljön mekkora a tüsző. 30-35 nap közöttiek a ciklusaim, így kicsit nehezebb, hogy ovu se mindig egy időben van

2017. nov. 17. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Allitolag tuszorepedes elotti napokban kell egyutt lenni. Akkor tobb ra az esely.

Mondjuk sztem hulyeseg mert en is clostit szedtem, minden nap egyutt voltunk 4 napig a termékeny időszakban. Pozi lhteszt napján és másnap is! Mégis lány letz pedig fiu kene legyen ha mukodne az időzítòs dolog

2017. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk az vált be, hogy a spermiumokból a leggyorsabb X kromoszómás volt :)
2017. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Clostyval vagyok fiú-lány ikerterhes. Ezt nem lehet befolyásolni.
2017. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Nekünk bejött az ovu előtti együttlét! 3 nappal előtte voltunk együtt és kislány lett!
2017. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha létezne erre bevált praktika, az már régen közismert tény lenne! Érdekes hogy ez nem jut eszedbe...

Magyarul nincs erre praktika. Aki azt írja hogy neki bevált az ovu előtti szex recept kislányra, honnan tudja hogy emiatt volt és hogy ovu után fiú lett volna?! Néha nem értem a nők gondolkodását pedig én is az vagyok :)

2017. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Mi peteérés előtt voltunk együtt 3 nappal, teherbe estem és nemrég derült ki, hogy fiú lesz.
2017. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van tuti módszer. Emeld fel a bal kezed, a jobbat dugd a hátad mögé, tedd keresztbe az ujjaid és drukkolj ezerrel


Nálunk az ovu előtti szex 2x eredményezett lányt, de ez csak így alakult.

2017. nov. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!