Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányos anyukák! Bevetettetek...

Lányos anyukák! Bevetettetek vmilyen külön praktikát azért hogy kislányotok legyen?

Figyelt kérdés
( időzítés, étrend, ovu figyelés)
2017. máj. 24. 21:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Nincsenek ilyen praktikak.
2017. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Nincs praktika

Amelyik spermium elobb odaer az nyer !

Versenyt meg nem bundazunk meg mert nem etikus !

:-)

2017. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
nem. Sőt, igazából a lelkem mélyén fiút szerettem volna, de persze mióta megtudtam hogy lányom lesz, azóta őt imádom:-)
2017. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
Úgy tudom ehhez a misszionárius póz az ideálisabb. Ennél többet nem tudok erről, bár nem direkt alakult így :D
2017. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
2 lányom van, nem volt taktika, praktika, semmi
2017. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondják, a "lány spermiumok" tovább élnek, a fiúk meg gyorsabbak. Ha ovu előtt 2-3 nappal próbálkoztok, nagyobb eséllyel lesz lány, ha az ovu napján, akkor nagyobb eséllyel lesz fiú. De persze garancia nincs.
2017. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Ezért mindig lepontoznak, de Ceizel doktor találta ki, nem én...

Együttlét előtt tejsavas irrigálás.

Tényleg lányom lett, egy olyan férfiúági családban, ahol emberemlékezet óta nem született soha egy lány se. Még a 88 éves dédpapa sem emlékszik egy esetre sem. És mint tudjuk, a nem kérdése az apán múlik. Szóval én hiszek benne, hogy ez volt a kulcs.

2017. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%

Mondtam, hogy lepontoznak! :)

Ha nem hiszitek, olvassátok Czeizel doktor szavait (bár ő ecetes irrigálást javasol, a lényeg ugyanaz):

[link]

2017. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Te ebben a családban nő illetve férfi volnál?
2017. máj. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
En ugy vagyok mint a 3-as. Amúgy teljesen mindegy lett volna csak kicsit en is fiús vagyok es azt hittem könnyebb lenne egy fiút felnevelni. Amióta megtudtam, hogy kislányom lesz szerintem boldogabb vagyok, mint valaha is voltam az életemben. Persze valószínű hogy a kisfiúval is igy lennék. Nemhiszem, hogy érdemes ezzel foglalkozni van akinek lány akinek fiú lesz és ennek örülni kell.
2017. máj. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!