Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meforal diéta sport clostilbeg...

Meforal diéta sport clostilbegyt és progeszteron exeltis kombinációja bevált valakinek teherbeesés szempontból? Mennyi próbálkozás után? És mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2017. júl. 17. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

2016oktoberben kezdtem a kurat. 2017 marciusaban mar pozit teszteltem :) de azert azt hozza teszem, hogy januarig 14 naponta volt meg a mensim.


18+1hkm

2017. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"de azert azt hozza teszem, hogy januarig 14 naponta volt meg a mensim."


2 hetente menstruáltál????



Én már jó pár hónapja alkalmazom ezeket, és eddig semmi eredmény... :s

2017. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En októberben kezdtem volt ket ciklusom egy hosszabb, egy viszonylag rövid. Aztán dec. vegen terhes lettem. 31hkm.
2017. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. A második stimulálás sikeres volt. Egy éves múlt a kisfiam.
2017. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2# igen :( nagyon durva volt, hogy ahol laktam telepules ott a doki azt mondta, hogy majd beall! 21evesen . konyorgom!!! Elmentem maganndokihoz.. Huvelyi uh es vervetel stb. Es januar elejen meg volt 1x utana vegen ami nem nyult bele a februarba, utana meg mar csak 1x egy honapban.. 21-23naponta.. Es mindenki hulyenek nezet ezt az orvost kiveve. Pedig sportoltam es fel ev alatt +23kg jott fel. Letrox meforal kezdetnek a sport es a 150g ch dieta 2honap alatt -10kg eredmenyezett
2017. júl. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem tinikoromban 15- de max 20 naponta megjött.

írtak fel rá fogamzásgátlót, aztán még az egyiktől így se hagyta abba... utána szedtem, nem volt "panasz" de nyilván meg se gyógyult.. aztán amikro akartunk gyereket jött ez a hercehurca 3vagyok.

2017. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!